Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Salūza pēdējās minūtēs

Eiropas kausu sacensības ar zaudējumu 0:3 savā laukumā pret vienu no Nīderlandes vadošajiem klubiem Twente noslēdza Riga FC futbolisti, kuriem neizdevās sasniegt UEFA Konferences līgas kvalifikācijas izšķirošo, ceturto, kārtu.

Pirmās spēles iznākums atstāja jūtamu nospiedumu arī uz atbildes cīņas gaitu, jo viesi no Nīderlandes labi apzinājās savu pārsvaru un spēlēja bez lieka riska. Pirmajās piecpadsmit minūtēs bumbas kontrole pat tika atdota rīdziniekiem, tomēr pēc trīs "brīdinājuma" sitieniem viesi spēles grožus ņēma savās rokās. Lai gan Riga FC laiku pa laikam atrada iespējas pretuzbrukumos, līdz nopietnam pretinieku vārtu apdraudējumam tikt neizdevās.

Pirmos vārtus Twente guva otrā puslaika vidū pēc Riga FC komandas kļūdas laukuma vidusdaļā. Ātrā pārējā teicamu izspēli ar ļoti precīzu sitienu zem vārtu pārliktņa noslēdza Dāns Rotss.

Mājinieku sastāvā pat pieteikumā nebija viena no šīs sezonas līderiem vidējā līnijā, Vācijas bundeslīgā rūdītā serba Miloša Jojiča. Tikai otrā puslaika vidū pēc ielaistiem vārtiem laukumā tika sūtīts pēdējās spēlēs par publikas mīluli kļuvušais komandas jaunpienācējs Gotjē Mankendā. Pēdējās desmit minūtēs ar Mankendā, Eduarda Dašķeviča, Luisa Iberiko un Abdulrahmana Taivo iesaistīšanos spēlē mājiniekiem vēlreiz izdevās radīt spiedienu uz pretinieku vārtiem. To gan neizdevās pārvērst rezultatīvā uzbrukumā, par ko pretinieki sodīja ar vēl diviem vārtiem pēdējās minūtēs.