Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Vinisiuss Žuniors pirmajā puslaikā tiek pie hat-trick un atnes Real uzvaru Spānijas Superkausa finālā

Vinisiuss Žuniors svētdien Rijādā Spānijas Superkausa finālā izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem jau pirmajā puslaikā un palīdzēja Madrides Real futbolistiem izcīnīt pirmo titulu šosezon.

"Real" izšķirošajā mačā ar 4:1 (3:1) pārliecinoši uzvarēja "Barcelona", triumfējot Spānijas Superkausā 13.reizi kluba vēsturē.

Vinisiuss izvirzīja vadībā madridiešu jau pēc spēlētām septiņām minūtēm, kad pretuzbrukumā viņu nespēja panākt neviens no pretinieku aizsargiem un brazīlietis veiksmīgi apspēlēja arī Barselonas komandas vārtsargu, noslēdzot uzbrukumu ar precīzu sitienu.

Trīs minūtes vēlāk vēl vienu Madrides komandas pretuzbrukumu izveidoja Rodrigu. Viņš, aizskrienot priekšā aizsargiem, izvēlējās pats nesist pa vārtiem un jau no tuvas distances piespēlēja Vinisiusam, kurš vienā pieskārienā nogādāja bumbu "Barcelona" vārtos.

33.minūtē pēc tāla un spēcīga Roberta Levandovska sitiena "Barcelona" samazināja deficītu līdz vieniem vārtiem, taču sešas minūtes vēlāk Vinisiuss nopelnīja 11 metru sitienu, kuru viņš pats arī precīzi izpildīja, tiekot pie "hat-trick" un atgūstot Madrides vienībai divu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā pēc spēlētām nepilnām 20 minūtēm "Barcelona" futbolist kļūdījās savā soda laukumā un no vārtu priekšas barseloniešu aizsargs Žils Kundē piespēlēja tieši Rodrigu, kurš nevilcinājās un ātri raidīja bumbu Barselonas komandas vārtos, panākot 4:1.

71.minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja Ronalds Arauho, atstājot "Barcelona" mazākumā.

Pusfinālā "Real" ar papildlaikā ar 5:3 uzvarēja Madrides "Atletico", bet barselonieši ar 2:0 pārspēja "Osasuna" vienību.

Pērn finālā "Barcelona" ar 3:1 pārspēja Madrides "Real".