Rīgā +21 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Canucks gūst desmit vārtus un sagrauj Sharks

Vankūveras Canucks, spēlējot bez savainotā Teodora Bļugera, ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē tika pie piektā panākuma pēdējos sešos mačos.

"Canucks" viesos ar 10:1 (4:0, 4:0, 2:1) sagrāva Sanhosē "Sharks", kas piedzīvoja desmito zaudējumu pēc kārtas.

Uzvarētāju rindās Kvinns Hjūzs izcēlās ar vieniem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, Broks Besers tika pie diviem vārtiem un rezultatīvas piespēles, Džonatans Taners Millers sakrāja trīs (1+2) rezultativitātes punktus, kamēr divas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Antonī Boviljē.

Vienīgos "Sharks" vārtus guva Fabians Seterlunds, izceļoties ar precīzu metienu vairākumā trešās trešdaļas izskaņā.

"Canucks" šosezon desmit spēlēs izcīnījusi 15 punktus un Rietumu konferencē ierindojas trešajā pozīcijā, bet Bļugers savainojuma dēļ vēl nav spēlējis.

Jau ziņots, ka Bļugers savainojumu guva 6.oktobra pārbaudes spēlē, kad bloķēja metienu, bet "Canucks" mājās ar 3:1 apspēlēja Kalgari "Flames", Latvijas uzbrucējam gūstot uzvaras vārtus. Divas dienas vēlāk Bļugers drīz pēc treniņa sākuma to pameta.

Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Dalasas "Stars" hokejistus.

Jau ziņots, ka Elvis Merzļikins atvairīja 27 metienus un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:2 uzvarēt Tampabejas "Lightning", Latvijas vārtsargam izpelnoties mača pirmās zvaigznes godu, kamēr Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" ar 2:0 pārspēja Detroitas "Red Wings".

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.