Balceram 1+1 Senators zaudējumā

Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē sakrāja divus rezultativitātes punktus, bet viņa pārstāvētā Otavas Senators cieta zaudējumu.

NHL pārbaudes spēlē izbraukumā Senators ar 4:6 (1:3, 2:2, 1:1) atzina Vankūveras Canucks pārākumu.

Lai gan pirmie vārtus guva viesi, Balceram asistējot Bobija Raiena vārtu guvumā septītajā minūtē, līdz perioda beigām mājinieki atbildēja ar trim goliem, no kuriem divi bija vairākumā.

Mača 34.minūtē Balcers pēc Dreika Batersona piespēles ļāva "senatoriem" pietuvoties vienu vārtu attālumā - 3:4, tomēr, komandām pārmaiņus apmainoties ar vārtu guvumiem, izlīdzināt rezultātu viesiem neizdevās.

Uzvarētāju rindās pa četriem rezultativitātes punktiem savāca Elīass Petešons (2+2) un aizsargs Aleksanders Ēdlers (1+3), bet trīs rezultatīvas piespēles - Broks Bousers.

Balcers kopā ar Krisu Tīrniju kļuva par rezultatīvākajiem hokejistiem Otavas kluba rindās, sakrājot pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei. Latvijas hokejists trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem un finišēja ar +/-koeficientu +2.