Balcers gūst vārtus zaudētā NHL pārbaudes spēlē

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē guva vārtus, taču tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Floridas Panthers tikt pie uzvaras.

"Panthers" viesu lomā ar rezultātu 3:4 (0:2, 3:1 0:1) piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Pirmajā periodā Karolīnas vienību vadībā izvirzīja Brents Bērnss un Andrejs Svečņikovs, bet Balcers guva pirmos komandas vārtus otrās trešdaļas pirmajā minūtē, panākot 1:2.

Otrā perioda turpinājumā "Panthers" labā vārtus vēl guva Raiens Lombergs un Zaks Dalpe, izvirzot komandu vadībā ar 3:2, taču 35.minūtē rezultātu izlīdzināja Martins Nečašs.

Noslēdzošajā trešdaļā uzvaru nesošos vārtus "Hurricanes" labā guva Bērnss.

Balcers uz ledus pavadīja kopā 16 minūtes un 18 sekundes, no kurām divas minūtes un divas sekundes spēlēja vairākumā. Viņš arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, vienu reizi pazaudēja ripu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu.

NHL regulārais čempionāts sāksies 11.oktobrī, bet jau 7. un 8.oktobrī Prāgā tiks aizvadītas divas NHL "Global Series" cīņas starp Nešvilas "Predators" un Sanhosē "Sharks" vienībām.