Eglem pirmā rezultatīvā piespēle AHL čempionātā

Latvijas uzbrucējs Haralds Egle otrdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā komanda Manitobas Moose piedzīvoja zaudējumu.

"Moose" viesos ar 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1) "bullīšos" zaudēja Belevilas "Senators".

Egle rezultatīvi piespēlēja pirmā perioda 14.minūtē, Neitenam Todam tobrīd panākot 2:0. Uzbrucējs arī nopelnīja divas soda minūtes par spēli ar augsti paceltu nūju un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Eglem šī bija pirmā rezultatīvā piespēle AHL, bet kopumā viņš 22 mačos atzīmējies ar 3+1.

Citā spēlē Kanādas divīzijā Toronto "Marlies" mājās ar 2:4 (0:2, 0:1 2:1) piekāpās Lavālas "Rocket".

Aizsargs Kristiāns Rubīns "Marlies" rindās nopelnīja negatīvu lietderību -2.

"Moose" ar 40 punktiem 33 spēlēs Kanādas divīzijā ieņem otro vietu, bet "Marlies" ar 24 punktiem 29 mačos ir ceturtā piecu klubu konkurencē.

Tikmēr Klīvlendas "Monsters" ar Matīsu Kivlenieku vārtos savā laukumā ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās Grandrapidas "Griffins".

Kivlenieks zaudējumā atvairīja 34 no 36 metieniem, abas reizes kapitulējot pirmā perioda otrajā pusē.

"Monsters" ar 33 punktiem 27 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem otro vietu.

Visbeidzot Sanhosē "Barracuda" viesos ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) zaudēja Hendersonas "Silver Knights".

Kārlis Čukste Sanhosē komandā reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Barracuda" ar 36 punktiem 36 mačos Klusā okeāna divīzijā ieņem ceturto vietu septiņu komandu konkurencē.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu, bet Kaldera kausa izcīņu nav paredzēts izspēlēt.