Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

HK MVD hokejisti no Jaroslavļas mājās atgriežas ar sakāvi

Latvijas hokeja izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais Kontinentālās hokeja līgas klubs HK MVD piedzīvojis sakāvi 1:6 Gagarina kausa izcīņas pusfināla ceturtajā spēlē Jaroslavļā ar vietējo Lokomotiv.Pirmās trešdaļas vidū Aleksejs Mihnovs atklāja spēles rezultātu, bet otrā perioda pirmajā minūtē Martins Štrbāks panāca izlīdzinājumu.

Perioda astotajā minūtē Aleksandrs Gaļimovs vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus. Pēc divām trešdaļām rezultāts 2:1 Lokomotiv labā neliecināja par gaidāmo sagrāvi. HK MVD ļoti neveiksmīgi aizvadīja pēdējās trešdaļas sākumu. Pusminūti pēc sākuma signāla Rihards Zednīks panāca 3:1, piecas minūtes vēlāk Zbineks Irgls – 4:1. Vēl pēc trijām minūtēm Ivans Tkačenko guva savas komandas piektos vārtus, bet spēles 52.minūtē Zednīks uzstādīja cīņas gala iznākumu 6:1.Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2:2.Otrajā pusfināla pārī Kazaņas Ak Bars hokejisti nokļuvuši vienas uzvaras attālumā no fināla. Divām uzvarām pār Ufas Salavat Julajev izbraukumā pašreizējie Gagarina kausa īpašnieki pievienoja arī trešo savā laukumā. Spēles sākums gan nebija veiksmīgs. Pēc divām trešdaļām rezultāts bija 0:2 Salavat Julajev labā – abus vārtus guva Viktors Kozlovs. Trešā perioda sākumā Aleksejs Jemeļins vienus vārtus atguva, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Iļja Nikuļins panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus papildlaika devītajā minūtē guva Ņikita Aleksejevs. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3:0 Kazaņas Ak Bars labā. Otrdien Ak Bars vēlreiz uzņems Salavat Julajev, bet HK MVD un Lokomotiv sērijas piektā spēle notiks trešdien Maskavas apgabalā.