Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Mārners gūst punktus 18.spēlē pēc kārtas un atkārto Maple Leafs rekordu

Mičels Mārners trešdien izcēlās ar rezultativitāti 18. Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pēc kārtas un atkārtoja Toronto Maple Leafs rekordu.

"Maple Leafs" savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) guva virsroku pār Sanhosē "Sharks".

Mārners bija tuvu tam, lai pārtrūktu viņa rezultativitātes sērija, tomēr 71 sekundi pirms pamatlaika beigām "Maple Leafs" uzbrucēja ieraidīja ripu tukšos vārtos un panāca 3:1. Otrā perioda pirmajā pusē gūtiem vārtiem apmainījās Ostons Metjūss un Mets Njeto, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Pjērs Engvalls atguva laukuma saimniekiem vadību.

Šajā 18 spēļu sērijā Mārners guvis septiņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles. Iepriekš "Maple Leafs" rindās tik garas sērijas bijušas Derilam Sitleram 1978./1979.gada sezonā un Edijam Olčikam 1989./1990.gada sezonā.

Mārneram sasniegt komandas rekordu būs iespēja sestdien, kad Toronto hokejisti viesosies pie Rūdolfa Balcera pārstāvētās Tampabejas "Lightning".

"Maple Leafs" šobrīd ieņem ceturto vietu līgā.

Šajā sezonā komandas NHL regulārajā čempionātā aizvadīs pa 82 spēlēm katra un gandrīz visas vienības ir pārsniegušas ceturto daļu no turnīra.