Ovečkins izvirzās vadībā NHL sezonas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā

Krievijas uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins otrdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzot Vašingtonas Capitals ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pieveikt Vinipegas Jets un izvirzoties līgas rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.

Ovečkins pirmā perioda izskaņā guva savas komandas pirmos vārtus spēlē, panākot 1:2.

Kopumā 36 gadus vecais krievu uzbrucējs šosezon 40 spēlēs guvis 27 vārtus un atdevis 28 piespēles, cīņā par labākā snaipera un rezultatīvākā spēlētāja godu apsteidzot vācieti Leonu Draizaitlu (26+28) no Edmontonas "Oilers".

Tāpat "Capitals" labā vārtus otrdien guva Dmitrijs Orlovs, Aleksejs Protass un Toms Vilsons, bet "Jets" rindās precīzi bija Kails Konors, Kouls Perfeti un Pjērs-Liks Dibuā.

"Capitals" ar  53 punktiem 40 spēlēs ir piektie Austrumu konferencē, bet "Jets" ar 40 punktiem 35 mačos ieņem desmito pozīciju Rietumu konferencē.

Citā otrdienas spēlē Karolīnas "Hurricanes" ar 7:1 (5:1, 0:0, 2:0) viesos sagrāva Bostonas "Bruins" hokejistus.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Jesperi Kotkaniemi, bet pa vieniem - Teuvo Teravainens, Sets Džārviss, Dereks Stepans, Džeikobs Slevins un Andrejs Svečņikovs, kamēr mājinieku rindās ar vienīgo precīzo metienu izcēlās Patrīss Beržerons.

Pie uzvaras otrdien tika arī līgas līdervienība Tampabejas "Lightning", kas ar 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) izbraukumā pārspēja Losandželosas "Kings".

Divus vārtus "Lightning" labā guva Viktors Hedmans, bet pa reizei precīzi meta Ņikita Kučerovs, Pjērs-Eduārs Belmārs, Metjū Džozefs un Stīvens Stemkoss, bet "Kings" sastāvā izcēlās Alekss Jafallo, Arturs Kaļijevs un Filips Dano.

Jau ziņots, ka uzvaru otrdien izcīnīja arī Bufalo "Sabres", kas bez savainotā Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona sastāvā, viesos ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pieveica Otavas "Senators" hokejistus.

Girgensons savainojuma dēļ izlaida otro spēli pēc kārtas.