Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Znaroka Dinamo trešo reizi sakauj SKA, nokļūst soli no KHL fināla

Uzvaru arī trešajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas mačā svētdien izcīnīja Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas Dinamo komanda.

Savā laukumā Dinamo ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pieveica Sanktpēterburgas SKA hokejistus. Šajā mačā 31.minūtē rezultātu atklāja talantīgais SKA uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, bet pēc piecām minūtēm Dmitrijs Višņevskis panāca neizšķirtu.

Izšķirošie spēles notikumi risinājās trešās trešdaļas vidū, kad divu minūšu laikā ar precīziem metieniem izcēlās Mihails Aņisins un Konstantīns Gorovikovs, nodrošinot uzvaru Maskavas Dinamo komandai.

SKA hokejisti gan vēl centās glābt maču un cīņas izskaņā spēlēja ar tukšiem vārtiem, turklāt Dinamo šajā brīdī spēlēja mazākumā, tomēr Znaroka un Vītoliņa komandai izdevās noturēt uzvaru.

Sērijā līdz četrām uzvarām Dinamo nostiprinājās vadībā ar 3-0. Ceturtais mačs otrdien atkal notiks Maskavā.

Pirmdien Austrumu konferences finālsērijas trešo spēli aizvadīs Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētie Omskas Avangard, savā laukumā uzņemot Čeļabinskas Traktor. Pēc divām spēlēm šajā sērijā rezultāts ir 1:1.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...