Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Znaroka vadītie Dinamo izlīdzina rezultātu KHL finālā

Ar Maskavas Dinamo uzvaru (2:1) Omskā svētdien noslēdzās KHL finālsērijas 2.spēle. Georgija Pujaca pārstāvētie Omskas Avangard pirmajā periodā zaudēja divus vārtus, bet atlikušajā laikā atspēlēties vairs nespēja. Sērijā nu rezultāts neizšķirts  -1:1.

Maču labāk sāka Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Dinamo, tikmēr Avangard spēja atbildēt vien ar pretuzbrukumiem. Pirmos vārtus jau 8.minūtē ar asu metienu no tuva attālumā guva Deniss Kokarevs. Omskieši metās atspēlēties, bet bez panākumiem. Mājiniekiem liktenīgs izrādījās pirmais noraidījums šajā spēlē – 20.minūtē Dinamo vairākumā uzmeta no zilās līnijas, bet ripa pēc rikošeta no Leo Komarova ielidoja Kari Ramo sargātajos vārtos – 0:2.

Spēles otrajā periodā abas komandas neizmantoja pa iespēja vairākumā, bet rezultāts nemainījās. Goda vārtus Avangard guva jau 3.perioda pirmajā minūtē, kad izcēlās Aleksandrs Perežogins. Omskas spiediens pieauga (metieni periodā 17-3), tomēr Znaroka vīri prata izturēt arī beigās, kad spēlēja četratā pret sešiem omskiešiem.  Ar 2:1 spēli uzvarēja Dinamo, sērijā nu rezultāts 1:1.

Georgijs Pujacs spēlēja pirmajā aizsargu pārī, laukumā pavadīja 21:21 minūti (otrs lielākais spēles laiks komandā), izdarot divus metienus pa Aleksandra Jerjomenko vārtiem.

Nākamās divas spēles otrdien un ceturtdien notiks Maskavā. Sērija ritēs līdz vienas komandas četriem panākumiem.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...