Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Znaroks&Co atspēlējas no 0:3 un triumfē papildlaikā pret SKA

Uzvaru dramatiskā spēlē trešdien izcīnīja Oļega Znaroka trenētie Maskavas Dinamo hokejisti, kuri izbraukumā papildlaikā ar 5:4 pārspēja Sanktpēterburgas SKA. Tādējādi KHL Rietumu konferences finālā rezultāts kļuvis 1:0 Dinamo labā. Trīs vārtus maskaviešiem guva Deniss Mosaļovs, kurš pirms tam astoņos play-off mačos nebija iemetis nevienu ripu.

Spēli abas komandas sāka līdzīgi, bet veiksme pirmā uzsmaidīja laukuma saimniekiem SKA, kuriem precīzi 13.minūtē meta Viktors Tihonovs. Znaroka komandas nedienas turpinājās otrajā periodā, kad tā sākumā Tihonovs guva vēl vienus vārtus, bet mača vidū Vladimirs Tarasenko panāca jau 3:0. Dinamo nespēja izmantot arī vairākumu, kad 5+20 minūtes 2.perioda izskaņā saņēma SKA hokejists Aleksejs Semjonovs.

Viss mainījās pēdējās 20 minūtēs. Tā sākumā Mareks Kvapils un Leo Komarovs pusotras minūtes laikā atjaunoja intrigu (2:3), ko gan ar otrajiem vārtiem centās nepieļaut Tarasenko – 2:4. Tad pienāca Denisa Mosaļova laiks – iepriekšējās astoņās spēlēs viņš nebija pratis pārspēt pretinieku vārtsargus, bet nu pēc viņa raidījumiem Jakubs Štepaneks kapitulēja gan 49., gan 59.minūtē un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 4:4.

Kad bija aizvadīta aptuveni puse pirmā papildlaika, SKA tomēr pārspēja Dinamo vārtsargu Jerjomenko, bet tiesneši nolēma vārtu guvumu neskaitīt – ripa vārtos iesista ar kāju. Jau minūti vēlāk par neticamo atgriešanos varēja līksmot Maskavas Dinamo – Mosaļovam hettriks, komandai pirmā uzvara! Jāpiebilst, ka maskavieši pa SKA vārtiem meta 50 reizes, kamēr laukuma saimnieki atbildēja ar 31 raidījumu.

Sērija turpināsies jau piektdien turpat Sanktpēterburgā, bet ceturtdien cīņu sāks Georgijs Pujacs un Omskas Avangard, Čeļabinskā sākot Austrumu konferences finālu pret regulārā čempionāta uzvarētājiem Traktor.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...