Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Latvija Nāciju kausā motokrosā ekipāžām ieņem ceturto vietu

Latvijas izlase ar Danielu un Bruno Lielbāržiem, Jāni un Lauri Daideriem un Māra Rupeika/Kaspara Liepiņa ekipāžu svētdien izcīnīja ceturto vietu Nāciju kausā motokrosā ekipāžu klasē.

Pirmajā braucienā devīto vietu 24 ekipāžu vidū izcīnīja Rupeiks ar Liepiņu, bet pēdējā vietā tika ierindoti brāļi Daideri.

Otrajā braucienā uzvarēja Nāciju kausa debitanti brāļi Lielbārži, bet Rupeiks ar Liepiņu vēlreiz ierindojās devītajā vietā.

Pēdējā braucienā Daideri finišēja 11.vietā, bet Lielbārži tika klasificēti 24.vietā.

"Kopā ar Latvijas izlasi esam izcīnījuši ceturto vietu Eiropas Nāciju kausā," rakstīts brāļu Lielbāržu "Facebook" kontā.

Pirmajā "braucienā izcīnījām uzvaru, kas ir mūsu pirmā lielā uzvara šosezon, par ko esam neizsakāmi priecīgi", rakstīts "Facebook".

"Diemžēl otrajā braucienā radās problēmas ar sajūgu, kā dēļ nevarējām startēt," atklāj sportisti.

Ar 54 punktiem, vērā ņemot piecus no sešiem rezultātiem, Latvija 12 komandu konkurencē ierindojās ceturtajā vietā, apsteidzot Igauniju, kas arī sakrāja 54 punktus.

Par čempioniem ar 14 punktiem kļuva Nīderlande, ziņo tīmekļa vietne "sidecarcross.com", otro vietu ar 17 punktiem izcīnīja Lielbritānija, bet 24 punktus sakrāja Francija, finišējot trešajā vietā.

Par čempioniem kļuva Etjēns Bakss ar čehu "kantētāju" Ondržeju Čermāku, Justins Keubens ar Aivaru van de Vīlu un Kūns Hermanss un Bens van den Bogārts.

Pirms gada latvieši ieņēma piekto vietu.

Gudļevskis kļūst par Vācijas vicečempionu hokejā

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien kopā ar Brēmerhāfenes Fischtown Pinguins komandu piedzīvoja ceturto zaudējumu Vācijas hokeja līgas (DEL) finālsērijā, sezonu noslēdzot ar sudraba medaļ...