Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

papildināta - Vorobjovs/Zicāns uzvarējuši Latvijas autorallija 1.posmā Lietuvā

Latvijas rallija ekpiāža Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns izcīnījusi uzvaru Latvijas čempionāta pirmajā posmā Halls Winter Rally 2010 Lietuvas pilsētas Utenas apkaimē.Rallija absolūtajā vērtējumā Vorobjovs/Zicāns par 25,5 sekundēm apsteidza citu Latvijas ekipāžu Māris Neikšāns/Raivis Jansons. Arī trešo vietu izcīnīja Latvijas autobraucēji Aivis Egle un Mārtiņš Jerums (+29,5 s), liecina rallija rīkotāju publicētā neoficiālā informācija.

Labākā no mājinieku ekipāžām bija Sauļus Girdausks un Audrus Šošs, kuri ierindojās ceturtajā vietā, taču vēlāk lietuvieši tika diskvalificēti un arī ceturto vietu ieņēma Latvijas rallija braucēji – Jānis Feldmanis un Andrijs Jesse (+32,0).Neoficiāli zināms, ka Girdauska ekipāža pēc avārijas saņēmusi neatļautu palīdzību no skatītājiem, lai  varētu atgriezties trasē.Latvijas čempionāta otrais posms Sarma-2010 paredzēts 13.februārī Gulbenē. Pavisam šāgada Latvijas autorallija čempionātā paredzēti septiņi posmi.(_precizēta 3.-4.rindkopa_)