Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Sebastjans Lēbs kļuvis par seškārtējo pasaules rallija čempionāta uzvarētāju

35 gadus vecais francūzis Sebastjans Lēbs svētdien izcīnījis sesto pasaules rallija čempiona titulu, turklāt čempionātā triumfējis jau sesto gadu pēc kārtas.Citroen komandas pilots finišēja pirmais pasaules rallija čempionāta pēdējā posmā Velsā. Otrajā vietā palika Miko Hirvonens ar Ford, kurš pirms Lielbritānijas rallija PČ kopvērtējumā apsteidza Lēbu par vienu punktu.

Čempionam viņš zaudēja minūti un 6,1 sekundes, liecina rīkotāju informācija.Čempionāta kopvērtējumā Lēbs finišēja ar 93 punktiem, bet Hirvonens nopelnīja vienu punktu mazāk.Lielbritānijas rallijā trešo vietu ieguva Dani Sordo (+1:07,1), kurš jau iepriekš bija nodrošinājis arī trešo vietu čempionāta kopvērtējumā (64 p.). Ceturtais Velsā bija Peters Sulbergs (+1:28,1), piektais Henings Sulbergs (+6:28,0), sestais Metjū Vilsons (+7:46,0).