Ūdensmotosportiste Millere aizstāv Eiropas čempiones titulu

Aizvadītajās brīvdienās Jedovnicē, Čehijā, notika Eiropas čempionāta ūdens motosportā noslēdzošais posms, kura kopvērtējumā FR1000 laivu klasē Ieva Millere no komandas Motorsport77 izcīnīja zelta medaļu, vēsta Latvijas Ūdens motosporta federācija.

Čempionāta kopvērtējumā sudraba medaļu ieguva Lielbritānijas sportists Džims Nūns, bet bronza tika vācietim Larsam Katzorkem.

Eiropas čempionāts notika četros posmos. Pirmais posms bija Berlīnē, Vācijā, kur Ieva izcīnīja 2.vietu, bet nākamais -  Zarasai, Lietuvā, kurā latviete uzvarēja. Trešais posms tika aizvadīts mājas trasē Aizkrauklē, kur savu skatītāju priekšā Millere arī triumfēja. Arī 4.posmā Jedovnicē Ieva bija pirmā, iegūstot maksimālo punktu skaitu.

Šosezon Ieva brauca ar leģendārā ūdens motosportista un laivu konstruktora Lotāra Millera būvētu laivu, kas tika sagatavota atbilstoši jaunajiem Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas noteikumiem, nodrošinot tajā iespēju piesprādzēties, kas savā ziņā bija jauns izaicinājums.

“Latvijas Ūdens motosporta federācijas vārdā apsveicu Ievu Milleri un viņas komandu Motorsport77 ar izcilu rezultātu un pašaizliedzīgu attieksmi visas sezonas garumā, un spēju aizsargāt Eiropas čempiones titulu jau otro gadu pēc kārtas,” sveic Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Millere arī 2018.gada sezonā izcīnīja Eiropas čempionāta zelta medaļu.