Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Vasaraudzis/Spredzis izcīna pārliecinošu uzvaru Madonas rallijā

Uzrādot labākos laikus visos sešos ātrumposmos, Ivars Vasaraudzis un Pēteris Spredzis izcīnījuši pārliecinošu uzvaru Latvijas autorallija čempionāta trešajā posmā Teng Tools Rally Madona.Absolūtajā kopvērtējumā Skandi Auto Rally Team ekipāža otrās vietas īpašniekus Aivi Egli un Mārtiņu Jerumu apsteidza par minūti un 17,09 sekundēm.

Egle/Jerums sacīkstēs bija ātrākā no N4 klases ekipāžām.Trešo vietu Madonas rallijā ieņēma Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals, kuram pēc tehniskas ķibeles pirmajā posmā (pārsista bremžu sistēmas caurule) rallija otrajā dienā izdevās uzlabot savas pozīcijas. Vasaraudža ekipāžai viņi zaudēja minūti un 20,9 sekundes.Tālākajās vietās ierindojās Māris Neikšāns un Raivis Jansons (+1:25,34), Raimonds Kisiels un Gatis Panavs (+1:31,7), Jānis Vorobjovs un Guntars Zicāns (+1:41,1), kā arī Jānis Feldmanis un Anrijs Jesse (+1:43,8), liecina rīkotāju publicētie neoficiālie rezultāti.

Latvijas rallijsprinta čempionāta posma ieskaitē uzvaru svinēja Miks Ernstsons un Kārlis Kļaviņš. Kopvērtējumā viņi par 35,4 sekundēm apsteidza Rolandu Mēnesi ar Māri Ziediņu un par 37,6 sekundēm Nauri Berķi un Arvi Piķi.