Rīgā +16 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Skujiņam piektā vieta Maryland Classic sacensībās ASV; Liepiņš finišē 12.pozīcijā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien ASV notikušajās vienas dienas sacensībās Maryland Classic (UCI kat.1.Pro) izcīnīja piekto vietu, kamēr Emīls Liepiņš ierindojās 12.pozīcijā.

Riteņbraucēji svētdien mēroja 196,9 kilometrus pa nelīdzenu reljefu, bet bez kategorizētiem kāpumiem.

Solo finišā uzvaru izcīnīja latviešu komandas biedrs dānis Matiass Skelmose ("Lidl - Trek"), kurš par divām minūtēm un 20 sekundēm apsteidza tuvākos sekotājus. Izšķirošo atrāvienu dānis veica apmēram 13 kilometrus pirms finiša, sacensības noslēdzot četrās stundās 26 minūtēs un piecās sekundēs.

Otro vietu izcīnīja amerikānis Nīlsons Pauless ("EF Education-EasyPost"), trešais finišēja "Israel - Premier Tech" braucējs kanādietis Igo Ulē, bet ceturtais - austrālietis Lukass Hamiltons ("Jayco AlUla").

Piektais divas minūtes un 56 sekundes aiz uzvarētāja finišēja Skujiņš, kurš arī piedalījās atrāvienā un demonstrēja aktīvu sniegumu. Liepiņš bija grupā, kas zaudēja piecas minūtes un četras sekundes, cīņā par devīto vietu latvietim finišējot ceturtajam.

Par izcīnīto piekto vietu Skujiņš nopelnīja 85 UCI ranga punktus, bet Liepiņam tika 25 punkti.

Pirms gada vēsturē pirmajās "Maryland Cycling Classic" sacensībās Skujiņš ieņēma ceturto vietu.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...