Rīgā +26 °C
Trešdiena, 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Džokovičs French Open ceturtdaļfinālā iekļūst pēc uzvaras piecos setos

Pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs pirmdien Parīzē pēc piecu setu uzvaras iekļuva Francijas atklātā tenisa čempionātā ceturtdaļfinālā, 15.reizi pēc kārtas sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu.

Pasaules ranga līderis par spīti labā ceļa savainojumam ar 6-1, 5-7, 3-6, 7-5, 6-3 pārspēja argentīnieti Fransisko Serundolo (ATP 27.).

Uzvara serbam ļāva sasniegt 370.uzvaru "Grand Slam" turnīros un kļūt par līderi šajā rādītājā. Iepriekš viņš rekordu dalīja ar šveicieti Rodžeru Federeru.

"Trīs vai četras reizes biju tuvu zaudējumam šajā mačā," Džokovičs teica pēc spēles, slavējot pretinieku.

Džokovičs ceturtdaļfinālā spēlēs ar norvēģi Kasperu Rūdu (ATP 7.), kuru viņš uzvarēja pagājušā gada finālā. Rūds astotdaļfinālā ar 7-6 (8:6), 3-6, 6-4, 6-2 pieveica amerikāni Teiloru Fricu (ATP 12.).

37 gadus vecajam Džokovičam otrā seta sākumā bija nepieciešama medicīniskā palīdzība labajam celim, taču viņš otro spēli pēc kārtas spēja uzvarēt piecos setos.

Tikmēr Serundolo šoreiz vēl nespēja iekļūt savā pirmajā "Grand Slam" ceturtdaļfinālā.