Pļaviņš/Točs ar zaudējumu sāk pēdējo turnīru pirms Tokijas; Samoilovs/Šmēdiņš uzvar

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs trešdien Gštādē piedzīvoja zaudējumu Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra pirmajā spēlē, bet Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš izcīnīja uzvaru pirmajā mačā.

Duets Pļaviņš/Točs, kas sacensībās izlikts ar 17.numuru, ar 0-2 (19:21, 18:21) piekāpās Kanādas pārim Sems Pedlovs/Sems Šahters (16.).

Līdzīgā cīņā noritējušā pirmajā setā nelielā vadībā, kas nepārsniedza divus punktus, bija latvieši, kanādiešiem pirmoreiz izvirzoties vadībā ar 15:14 un setu pabeidzot savā labā - 21:19.

Otro setu labāk sāka kanādieši, panākot 5:2 vadību, taču Pļaviņš un Točs rezultātu līdzsvaroja, izvirzoties vadībā ar 10:9.

Seta turpinājumā tomēr pārāki bija kanādieši, kuri guva trīs pēdējos punktus spēlē un uzvarēja ar 21:18.

Otrs Latvijas duets Samoilovs/Šmēdiņš (12.) pirmajā spēlē ar 2-0 (21:15, 21:19) pārspēja Brazīlijas duetu Gustavu Karvaljaess/Arturs da Silva (21.).

Pirmajā setā pēc 6:6 latvieši guva trīs punktus pēc kārtas un aizvadīja cīņu līdz uzvarai setā - 21:15.

Otrajā setā ar 7:2 vadībā izvirzījās brazīlieši. Latvijas pāris noķēra pretiniekus (9:9), un pēc 14:14 brazīlieši vairs ne reizi neizvirzījās vadībā, setam beidzoties ar Samoilova bloku - 21:19.

Trešdien spēlēs arī Latvijas vadošais sieviešu duets Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa.

Jau ziņots, ka sieviešu turnīrā Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa otrdien piedzīvoja zaudējumu kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā.

Četru zvaigžņu turnīrs Šveices pilsētā Gštādē ilgs līdz 11.jūlijam.

Pļaviņam/Točam un Kravčenokai/Graudiņai šis būs pēdējais turnīrs pirms dalības Tokijas olimpiskajās spēlēs.