Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LPS: IZM brīvpusdienas sākumskolās plāno finansēt no pašvaldībām atņemtās naudas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
aktuāls jautājums
a
Nezin kāda ssekmes šim LPS vecim bija skolā?
P
P
LPS neviens neko nost neņem.Runa nav par krekliem.
ieteikums Kariņam un Šuplinskai
i
Ja kādas pašvaldības jums dīca, ka nevarēs atrast naudiņu, par ko samaksāt pusi no mazo bērnu pusdienām, aizsūtiet pie viņām Valsts Kontroli, lai profesionāļi palīdz amatieriem pagastu deputāteļiem atrast naudiņu. es zinu, ka Valsts Kontrolei tas pavisam noteikti izdosies! Pat daudz laika tas neprasīs, atliks izskatīt pagasteļu budžeta sadaļas "kultūra", "sports" un "sabiedriskā dzīvē".
!
!
Piemērs ar Carnikavas makšķerēšanas skolai piešķirto naudu ir pavisam klaji kliedzošs piemērs tam, kā pašvaldības deputāti naudu sadala .... paši sev. Carnikavas makšķerēšanas skolas vadītājs ir ņekijs Eduards Burģelis, kurš, surpriiiise, ir Carnikavas domes deputāts. Tātad balsojis par naudas piešķiršanu sev pašam. Un tā ir katrā miestelī. Toties, kad vajag tiešām kaut kam jēgpilnam naudu piešķirt, piemēram, bērnu pusdienām, tad resnais, bezkaunīgais LPS teftelis lien uz MK un tur gaudo, cik netaisnīgi, ka viņiem naudu tagad vajadzēs tērēt par bērnu pusdienām, nevis sadalīt savām makšķerēšanas un sēņošanas biedrībām, kas pieder pašiem.
ieteikums bezkauņām no LPS
i
Atveriet jebkuru reģionālo avīželi (par kuras piegādi maksā nodokļu maksātāji, lielākoties tie, kuriem 100gadus tās jūsu pašslavināšanas pluskas nav vajadzīgas; izkaucāt no valdības, malači, katrs miljoniņš ir no svara), atveriet sadaļu Lēmumi un lasiet. Jebkurš normāls cilvēks tur diezgan ātri var atrast brīvus līdzekļus, piemēram,dome nolēma piešķirt biedrībai “Carnikavas makšķerēšanas skola” 400 eiro Latvijas čempionāta fīdermakšķerēšanā 3. posma organizēšanai. Lūdzu, Carnikavai vismaz 400 eiro esam atraduši, lai nu katrs makšķerē par savu naudu. Brīnums, ka vēl nerīko sēņošanas festivālus un tur savām kaut kādām biedrībām aļa Milzu Beka neaizskalo naudu no pagasta kases.
pavej
p
Re, vienā vienīgā Carnikavā tikai viena mēneša domes lēmumos jau esam atraduši 1400 eiro, ko var iztērēt daudz, daudz jēgpilnāk. Neticēsiet, bet pat nabagas pašvaldības šādā veidā nopļunderē pat savu 1/4 miljonu gadā. Pa visu Latviju šādiem bezjēdzīgiem pasākumiem no nodokļu maksātāju naudas tiek tērēti vairāki 100ti miljonu gadā.
  • 4
  • 0
tālāk
t
15. Par spēka skrējienu Patria, Carnikavas novadā. Lēmums: dome nolēma piedalīties Patria spēka skrējiena sacensību rīkošanā un noteikt finansējumu pasākuma rīko- šanai līdz 1 000 eiro, tos apmaksājot no pašvaldības 2019. gada budžeta sadaļas “Sporta un kultūras finansiālie atbalsti”.
  • 4
  • 0
Yox
Y
Skaidrs, ka uz pašvaldībām! Valstij jārūpējas par OIK - istiem un šķēlistu labklājību. Ja visu atdos bērniem, ko tad Šķēlis ēdīs? Atcerieties, kā bija ar Bērnu slimnīcu - cik labi iznāca, ne gailis nedzied pakaļ!
rrr
r
Ja pašvaldības maksās par mazāko klasīšu bērnu zupas šķīvīti, par ko tad siltinās un remontēs kultūršķūņus, par ko cels baseinus mežā, par kādu naudu dosies delegācijās uz sadraudzības pilsētām ārzemēs, no kā uzsauks ceļojumus saviem radiniekiem, lai tie piedalītos sazin kādu miestu sporta sacensībās, par ko rīkos ikgadēhos bezjēdzīgos pagesteļu svētkus, par ko uzsauks pagasteļa peņšām ekskursiju uz Pokaiņu mežu un Nacionālo bibliotēku? Šausmas pilnīgās, bērni pagastvečiem matus no galvas noēdīs, atstās aktīvās 15 pagasteļa pensenes bez ikgadējās ekskursijas un pagastveča brāļadēls netiks uz bmx sacensībām kaut kur Rumānijas pāķos....
  • 9
  • 0
Vitautas Sabaļauskas
V
Nāk prātā lietuviešu anekdote par reketieri, kurš sadusmojās uz biznesmeni, ka tas atvaļinājumā laikā aizbrauca uz kūrortu. Reketieris uzskatīja, ka biznesmenis notērējis viņa (reketiera) naudu.
rūgtā patiesība
r
Tā, nu paskatīsimies Auci, kur šis brīnums bija mērs. Šai novadā (saskaņā ar viņu pašu publisko pārskatu) 2018. gadā bija drusku virs 7000 iedzīvotāju, bet veseli 15 deputāti (nav tā kā pa daudz?). 41% no budžeta bija valsts budžeta transferti. Izglītībai tērēti 43 % (tātad praktiski valsts transfertiem līdzvērtīga budžeta daļa). Ir 2 vidusskolas, Auces vidusskolā mācījās 494 bērni, Bēnes 176 (!!!), un saderam, ka netaisāties slēgt to Bēnes vsk., vilksiet, kamēr vien varēsiet sakasīt 5 bērnu klasi. Ja jums pavisam ir kaut kādi 670 skolēni, nestāstiet, ka jūs nevarat sagrabināt PUSI mazāko klasīšu bērnu pusdienām (kas ir nepilns eiro bērnam). Runa ir TIKAI par mazajām klasēm. Tad varbūt nerīkojiet kārtējos pagasta svētkus. Un tāda situācija ir daudzās jo daudzās pašvaldībās.
Tālis
T
Ministrei bērni nav pirmajā vietā!!!!
Māris Kālis
M
It kā tev pašam būtu. Rakstīdams komentārus internetā pie bērniem nekādā ziņā netiksi. Ak jā, ja nu kāds izpalīdzēs!
  • 1
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē