Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Basketbols

Uzticas labi zināmai vērtībai © DIENA(2)

Izvēloties starp speciālistu ar skatu no malas un treneri, kurš labi pārzina pašreizējo situāciju pašmāju basketbolā, Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde valstsvienības galvenā trenera amatā priekšroku devusi Robertam Štelmaheram. "Savulaik kā spēlētājs vienmēr atsaucos uzaicinājumam pārstāvēt Latviju un tagad kā treneris nevaru rīkoties citādi," jaunajam izaicinājumam ir gatavs kādreizējais komandas kapteinis.

Voins: Štelmaheram palīdzēja tas, ka viņš ir vietējais

Ceturtdien Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera amatā ieceltajam Robertam Štelmaheram iegūt amatu palīdzējis vietējā trenera statuss, kā arī pazīšanās ar latviešu spēlētājiem, teica Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins.

CSKA šosezon neļaus Strēlniekam palīdzēt izlasei

Krievijas klubs Maskavas CSKA Jānim Strēlniekam februārī Melnkalnē gūtās traumas dēļ neļaus palīdzēt izlasei sezonas laikā paredzētajās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs, raidījumā Sporta Mikrofons atklāja basketbolists.

Vītola: Jau nākamnedēļ treniņos sākšu skriet un lēkt

Latvijas izlases basketboliste Kristīne Vītola neskatoties uz to, ka tikai pirms mēneša iedzīvojās ikra muskuļa plīsumā, jau nākamnedēļ plāno aizvadīt pilnvērtīgus treniņus pirms došanās uz Spāniju, sarunā ar aģentūru LETA teica sportiste.