Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Latvijas orientieristiem medaļu birums pasaules veterānu čempionātā

Astoņas medaļas! Divas zelta, piecas sudraba un viena bronzas - tāds šodien ir Latvijas orientieristu veikums pasaules veterānu čempionātā orientēšanās sportā vidējā distancē. Pasaules čempionāts WMOC2019, kas šonedēļ notiek Rīgas apkaimē, pulcē vairāk nekā 3500 sportistus no 41 pasaules valsts, un sacensības noslēgsies piektdien ar startu garajā distancē Lilastē pie Garezeriem, informē rīkotāji.

Sporta komentētājs izdod grāmatu un aicina ziedot Rūdolfam

Klajā nākusi sporta komentētāja Ilvara Koscinkeviča grāmata DurVis, ar kuras pārdošanu tiek vākti līdzekļi Rūdolfa Pogodas speciālajai rehabilitācijai, katru no grāmatas pārdošanas iegūto centu novirzot šim mērķim. Rūdolfs 8 gadu vecumā tika notriekts ar auto uz gājēju pārejas un arvien cīnās ar avārijas sekām.

Iespaidīgā antidopinga operācijā aizturēti 234 cilvēki(3)

Vērienīgā starptautiskā policijas operācijā, iesaistoties 33 valstīm un Pasaules Antidopinga aģentūrai (WADA), konfiscēti vairāki miljoni dopinga vielu un viltotu medikamentu vienību, kā arī aizturēti 234 cilvēki, pirmdien pavēstīja Eiropols.

Brieža un Glovacka revanša cīņa ieguvusi reālus apveidus(5)

Pasaules Boksa organizācija (WBO) lēmusi, ka polis Kšištofs Glovackis varēs cīnīties par čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), titula cīņu aizvadot ar Pasaules boksa supersērijas uzvarētāju Mairi Briedi vai Junieru Dortikosu.

Jātnieks Neretnieks pietuvojas dalībai Tokijas olimpiskajās spēlēs

Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks pēc ceturtdien publicētā Starptautiskās Jāšanas sporta federācijas (FEI) reitinga ieņem stabilas līderpozīcijas Tokijas olimpisko spēļu C kvalifikācijas grupā, tādējādi viņš var kļūt par pirmo pašmāju konkūristu, kurš startēs Olimpiādē.

Karatists Kalvis Kalniņš: Sanāca vinnēt visus sīvākos konkurentus © DIENA

"Pārspēju visus spicākos čaļus," savu sniegumu pagājušās nedēļas nogalē Eiropas spēlēs Minskā rezumēja Latvijas karatists Kalvis Kalniņš. Vecās pasaules olimpiādes pēdējās dienās 28 gadus vecais jelgavnieks palika nepārspēts svara kategorijā līdz 60 kilogramiem kumite grupā un savai medaļu kolekcijai pievienoja vēl vienu. Kā pats atzīst – šī ir visvērtīgākā, jo tās iegūšanai izliets visvairāk sviedru.

Briedis beidzot saņēmis WBO čempiona jostu

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis ceturtdien beidzot saņēmis savu Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), aģentūrai LETA apstiprināja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.

FOTO: Noskaidroti Latvijas čempioni burāšanā

Svētdien noslēgusies piecu dienu ilgā Rīgas līča regate (Gulf of Riga Regatta 2019; turpmāk - GoRR), kas mainīgos laikapstākļos viesojās piecās līča ostās. Trīs burāšanas klasēs uz apbalvošanas pjedestāla kāpa ne tikai GoRR regates un Latvijas Atklātās jūras burāšanas čempioni, bet tika arī noskaidroti pirmie Livonijas kausa ieguvēji. Par čempioniem un Livonijas kausa inaugurantiem kļuva komandas JAZZ (ORC klasē) un CASTOR (LYS2) no Igaunijas, kā arī komanda EXTRA BRUT (LYS1) no Latvijas, vēsta organizatori.

Tokijas olimpisko spēļu programmā oficiāli iekļauj boksu

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sesijā trešdien oficiāli tika apstiprināta boksa iekļaušana 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu programmā, tikmēr Starptautiskā Boksa asociācija (AIBA) neatbildēs par šo sacensību norisi.