Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Turcijā izcīnīja uzvaru otrajā finālbraucienā un divu braucienu summā ieņēma otro vietu pasaules čempionāta 18.posmā.

Jonass uzvar PČ Turcijas posma kvalifikācijā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas sestdien Turcijā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta 18.posma kvalifikācijā.

Autošosejas festivāla Riga Summer Race otrā diena - 19. augusts - aizvadīta ar skaistām cīņām un vairākām avārijām. Vienu posmu pirms sezonas noslēguma čempionu titulu sev nodrošinājuši Hankook Trophy Nacionālās klases braucējs Jānis Vanks, VAZ 1600 klases līderis Adoms Petrovs un Mārtiņš Lagzdiņš (VAZ 1300 klase). Līdz ar šo posmu sezona noslēgusies Formula Historic braucējiem, kur par čempionu kļuvis Andris Griķis, vēsta organizatori.

ĀTRUMA CILTS: Skrastiņa moto frīstaila lēcieni pamatīgi satrauc Timrotu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz raidījuma izbraukuma studijā viesos ir jaunais Latvijas FMX talants un vienīgais šī motosporta pārstāvis Baltijā – Kalvis Skrastiņš. Bet tikšanās neaprobežosies ar sarunām vien, jo sportists skatītāju priekam sarūpējis arī vairākus patiesi trakulīgus mototrikus.

Jonass pēc neveiksmes pirmajā braucienā Beļģijas posmā finišē piektais

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Beļģijas trasē Lommelā divu finālbraucienu summā ieņēma piekto vietu pasaules čempionāta (PČ) 15. posmā, kurā uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs un galvenais konkurents kopvērtējumā Horhe Prado no Spānijas. Jonass svētdien pirmajā braucienā kritiena dēļ nevarēja pacīnīties par pirmo pozīciju un braucienu noslēdza ārpus labāko trijnieka - 4. pozīcijā.