Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Motoru sports

FOTO: Autošosejas festivāls Riga Summer Race

Autošosejas festivāla Riga Summer Race otrā diena - 19. augusts - aizvadīta ar skaistām cīņām un vairākām avārijām. Vienu posmu pirms sezonas noslēguma čempionu titulu sev nodrošinājuši Hankook Trophy Nacionālās klases braucējs Jānis Vanks, VAZ 1600 klases līderis Adoms Petrovs un Mārtiņš Lagzdiņš (VAZ 1300 klase). Līdz ar šo posmu sezona noslēgusies Formula Historic braucējiem, kur par čempionu kļuvis Andris Griķis, vēsta organizatori.

ĀTRUMA CILTS: Skrastiņa moto frīstaila lēcieni pamatīgi satrauc Timrotu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz raidījuma izbraukuma studijā viesos ir jaunais Latvijas FMX talants un vienīgais šī motosporta pārstāvis Baltijā – Kalvis Skrastiņš. Bet tikšanās neaprobežosies ar sarunām vien, jo sportists skatītāju priekam sarūpējis arī vairākus patiesi trakulīgus mototrikus.

Jonass pēc neveiksmes pirmajā braucienā Beļģijas posmā finišē piektais

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Beļģijas trasē Lommelā divu finālbraucienu summā ieņēma piekto vietu pasaules čempionāta (PČ) 15. posmā, kurā uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs un galvenais konkurents kopvērtējumā Horhe Prado no Spānijas. Jonass svētdien pirmajā braucienā kritiena dēļ nevarēja pacīnīties par pirmo pozīciju un braucienu noslēdza ārpus labāko trijnieka - 4. pozīcijā.

ĀTRUMA CILTS: Kā iemācīties paraut ratā ar motociklu?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz raidījuma viesis būs moto braucējs Didzis Grundulis, kurš skatītājus iepazīstinās ar strītbaikfrīstaila kustību Latvijā un šīs komūnas aktuālākajiem notikumiem. Didzis uz studiju ieradies ar savu motociklu, kas nozīmē, ka bez moto triku izmēģinājumiem neiztikt!

Jonass: Nākamajā sezonā 90% startēšu MXGP klasē

Latvijas talantīgais motosportists un pašreizējais pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas nākamajā sezonā, visticamāk, piedalīsies prestižākajā MXGP čempionātā.

Ierīko trasi ar sirdi un prātu © DIENA

Pamatoti var lepoties ar mūža lolojumu. Motosporta entuziasts Ēriks Pīlādzis Stelpes mājas pagalmā ir ierīkojis mototrasi, kurā šonedēļ jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies pasaules čempionāta posma sacensības blakusvāģu klasē. No šķeltajiem akmeņiem būvētais fundamentālais tiltiņš, vērienīga motociklu mazgātava un skatuve, kur notikuši arī koncerti, automātiski vadāma laistīšanas sistēma – patiešām jāapbrīno Pīlādža paveiktais. Svētdien Ērikam apritēs 60 gadu, un motokrosa sacensības būšot kā dzimšanas dienas ballīte divu dienu garumā.