Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Austra Pumpure

Nedēļas nogalē ar sadziedāšanos visā Latvijā godinās Austru Pumpuri

Pieminot gada sākumā mūžībā aizgājušo dziesminieci, dziesminieku kustības aizsācēju un veicinātāju Austru Pumpuri, sestdien, 11.februārī, un svētdien, 12.februārī, norisināsies sadziedāšanās Austras dvēselītes ceļa 40.diena, aģentūru LETA informēja Austras biedrībā.

In Memoriam. Latvijas bardu ciltsmāte

Spilgts piemērs tam, cik ļoti Dievs mīl cilvēku, – tā 3. janvārī 88 gadu vecumā aizsaulē aizgājušo dziesminieci Austru Pumpuri atceras tie daudzie Austrasbērni, kuriem bija tā laime būt ar viņu kopā, un visi, kuri līdz ar Austru Pumpuri dziedājuši viņas koncertos.

Marta sākumā Austrasdienu pasākumi notiks Rīgā un Liepājā

Tradicionālie Austrasdienu koncerti šogad tiks rīkoti divās Latvijas pilsētās – plaša svinību programma iecerēta Liepājā, savukārt Rīgā koncerti notiks 8.martā plkst.19.00 un 9.martā plkst.17.00 Čaka Zvaigžņu klubā, Čaka ielā 109.

Austra Pumpure un Austrasbērni aicina uz koncertu

Ceturtdien, 6.decembrī, plkst. 20 uz sadziedāšanos Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā visus mīļi aicina Austra Pumpure un Austrasbērni.Šajā dziesmu vakarā, kas notiks Austras dzimšanas dienas noskaņās, pulcēsies gan jaunie, gan jau labi zināmie Austrasbērni. Kā jau Austras koncerts, tas mazāk būs koncerts tā ierastajā izpratnē, vairāk – sirsnīga, noskaņu bagāta saruna ar klausītāju.

Notiks ikgadējais pasākums Austras dienas

Šogad Austras dienas, kas Latvijā notiek jau vairāk nekā 20 gadus, norisināsies no 26. februāra līdz 4. martam Rīgā, Kuldīgā un arī Liepājā. Tā ir brīnišķīga tradīcija, kas kopā pulcē tautā iemīļotās mākslinieces Austras Pumpures audzēkņus, domubiedrus, draugus, talanta pielūdzējus un klausītājus.Skatītāji un klausītāji tiek aicināti uz Austras dienu sarīkojumiem 26.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide