Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Elita Patmalniece

FOTO: Siguldas pilsdrupu estrādē skaisti mirdz Elitas Patmalnieces darbi

13. decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē tika atklāts multimediālais brīvdabas uzvedums Sapnis. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvojušies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi. Uzvedums Sapnis vēl būs skatāms Siguldā no 20. līdz 23. un no 25. līdz 30. decembrim, informēja uzveduma veidotāji.

Decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē atdzīvosies Elitas Patmalnieces darbi

No 13. decembra vakaros Siguldas pilsdrupu estrādē būs skatāms multimediāls brīvdabas uzvedums Sapnis. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, informēja uzveduma producenta Untitled originals pārstāvji.

FOTO: Muļķības pastaiga Rīgas ielās

1992. gada ziemā, lai atsvaidzinātu Rīgas pelēcību, ielās devās mākslinieces Elitas Patmalnieces koši ietērptā Muļķība.

Patmalniece: Nedomāju, ka esmu latviešu Frīda Kalo

Košajai māksliniecei Elitai Patmalniecei šovasar beidzot ir atbilde uz jautājumu, kas viņai regulāri tiek vaicāts. "Kas tur īsti ir ar to Jāņa Roka ministra krēslu?" Tagad aizsaulē aizgājušā leģendārā Līvu solista Jāņa Groduma pēdējā mīļotā sieviete var atbildēt, ka skice Roka ministra krēslam jau gatava un tūliņ, tūliņ sāksies darbs pie Jāņa piemiņas vietas izveides.

Atklās Olgas Rajeckas kurpju un fotogrāfiju izstādi

Trešdien, 11. jūlijā, plkst.13.00 tirdzniecības centra Spice 1.stāvā tiks atklāta dziedātājai Olgai Rajeckai veltīta fotogrāfiju izstāde, kuras ietvaros varēs aplūkot arī daļu no viņas kurpju kolekcijas. Dziedātājas jubilejas foto izstādes idejas un vairāku izstādē eksponāto bilžu autors ir fotogrāfs Gundars Bergs, savukārt ar stāstiem par kurpēm izstādes atklāšanā klātesošos iepriecinās modes māksliniece Elita Patmalniece.

Galerijā Istaba skatāma Elitas Patmalnieces izstāde

No 11. aprīļa galerijā Istaba būs skatāma Elitas Patmalnieces personālizstāde Istaba.Izstādes iekārtojums netieši ilustrēs izstādes nosaukumu, atklājot šķietami nejaušu fragmentāru izrāvumu no mākslinieces atpazīstamā rokraksta piepildītās vides, kurā bez jau sagaidāmās krāsu bagātības un monumentālā tvēriena netrūks arī uz sievišķīgu pasaules telpu attiecināmu detaļu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide