Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Iecava

Iecavā no upes izcelts miris cilvēks

Iecavas novadā svētdien no Iecavas upes izcelts bojāgājis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

papildināts (12:42) - Plāno Rail Baltica projektu noteikt par nacionālās nozīmes objektu; pašvaldības protestē

Lai Eiropas sliežu platuma Rail Baltica projekts nav jāsaskaņo katrā pašvaldībā atsevišķi, kas varētu nozīmēt arī veto tiesību izmantošanu, plānots projektu noteikt kā nacionālās nozīmes objektu, informē Satiksmes ministrija (SM). Pašvaldības gan pret to iebilst, norādot, ka tā tiktu liegtas ne tikai pašvaldības, bet arī iedzīvotāju intereses.

Iecavā zēnu smagi savaino sporta stundā

Iecavas vidusskolā noticis negadījums, kurā smagu traumu guvis 8. klases skolnieks. Valsts policijas Zemgales nodaļas pārstāve Ieva Sietniece Bauskas Dzīvei apstiprināja, ka par faktu ierosināts kriminālprocess, lai arī ikdienas hronikā, ko nosūta presei, šis gadījums nebija iekļauts.

Gudrākie darba tiesībās mācās Iecavā

Konkursā "Smārts. Spēle tiem, kas mācās" par zinošākajiem darba tiesību un darba aizsardzības jomā tika atzīta Iecavas vidusskolas 11.a klases komanda. 

Iecavā novākti mājokļus aizēnojušie koki

Iecavas Ozolu ielas 3. nama iedzīvotāji novākuši bērzus, kas iepriekš pilnībā noēnoja trīs dzīvokļus, taču tam bija vajadzīgs divkārt lūgt atļauju pašvaldībai.Pirmo iesniegumu ar 24 cilvēku parakstiem Iecavas novada dome saņēma jau šī gada 25. februārī. Tajā lūgta atļauja nozāģēt pašu nama iedzīvotāju stādītos trīs bērzus, no kuriem viens liecas uz mājas pusi, stiprā vējā tā zari sitas trešā stāva dzīvoklī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide