Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jelgava

Covid-19 analīžu pieņemšanas punktā Jelgavā paātrinās paraugu ņemšanas procedūru

No ceturtdienas, 16.aprīļa, SIA Centrālā laboratorija Jelgavas Covid-19 analīžu pieņemšanas punktā pie kultūras nama Rota Garozas ielā 15 tiks saīsināts paraugu pieņemšanas procedūras ilgums, tādējādi nodrošinot, ka dienas laikā var tikt pārbaudīts lielāks skaits pacientu, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Pūce pieprasa paskaidrojumus Jelgavas mēram par situāciju ar Jelgavas tirgu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) pieprasījis paskaidrojumus Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam (LZS) par iespējamu domei un priekšsēdētājam noteikto pienākumu nepildīšanu saistībā ar pašvaldībai daļēji piederošās SIA Jelgavas tirgus pārvaldību, informēja Pūces pārstāve Agnese Vārpiņa.

Jelgavā ziedo aizsargājamu teritoriju tilta būvniecībai

Valdība atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto informatīvo ziņojumu, kas paredz jauna tilta būvniecību Jelgavas ziemeļu daļā, vienlaikus paredzot, ka tādā veidā tiks skarti 56,8 hektāri Natura 2000 aizsargājamās teritorijas.

Jelgavas tirgū konstatē jaunus ugunsdrošības prasību pārkāpumus

Šovasar, pārbaudot SIA Jelgavas tirgus ēkas, telpas un teritorijas, konstatēti iepriekš jau fiksēti, kā arī jauni ugunsdrošības prasību pārkāpumi, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide