Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Korupcijas apkarošana

Korupcijas apkarošana buksē

"Korupcijai ir lielāka tendence uzplaukt tur, kur demokrātijas pamati ir vāji, un [..] tur, kur nedemokrātiski un populistiski politiķi to izmanto savā labā," otrdien publiskojot jaunāko Korupcijas uztveres indeksu, uzsvērusi organizācijas Transparency International (TI) Padomes priekšsēdētāja Delija Fereira Rubijo. Latvija indeksā saņēmusi 58 punktus no 100 – tieši tikpat daudz, cik pirms gada.

Rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Rēzeknes namsaimnieka juristu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Rēzeknes prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret SIA Rēzeknes namsaimnieks juristu par prettiesiska labuma pieņemšanu un prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu, portālu Diena.lv informēja biroja pārstāve Laura Dūša.

Martinsons un Rimšēvičs kratīti aizdomās par kukuļu izspiešanu no bankām

Abas kratīšanas - gan Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča darbavietā un privātīpašumā veiktā, gan pie uzņēmēja Māra Martinsona veiktā - notikušas vienlaikus un tās ir savstarpēji saistītas, jo "izaugušas" no kriminālprocesa, ko Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) izmeklēja pret maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu un Ilmāru Krūmu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide