Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Futbola federācija

Futbolam stabilas attīstības perspektīvas

Par aizvadīto futbola sezonu, FIFA prezidenta vizīti Latvijā, Covid-19 ierobežojumiem un šodien notiekošo organizācijas ģenerālsekretāra maiņu Inta Megņa saruna ar Latvijas Futbola federācijas prezidentu Vadimu Ļašenko.

FIFA prezidents šonedēļ viesosies Latvijā

Šīs nedēļas piektdienā un sestdienā, atsaucoties uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Vadima Ļašenko uzaicinājumu, darba vizītē Latviju apmeklēs Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno. Šī būs pirmā reize vēsturē, kad Latvijā viesosies pasaules vadošās futbola organizācijas galva, vēsta LFF.

LFF atjaunots sabiedriskā labuma organizācijas statuss

Ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu Latvijas Futbola federācijai (LFF) atjaunots sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Likums paredz, ka šo statusu var atgūt ne agrāk kā gadu pēc lēmuma par statusa atņemšanu, un attiecīgais VID komisijas izvērtējums ir bijis LFF labvēlīgs, vēsta organizācija.

Noraidīta Noah apelācija par virslīgas licences anulēšanu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelācijas komiteja (AK) trešdien izskatīja biedrības "Noah Jurmala" sūdzību par Disciplinārlietu komitejas (DK) lēmumu un lēma neapturēt komandas izslēgšanu no virslīgas turnīra, informē LFF.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide