Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pērkons

Juris Kulakovs pensijā vēl netaisās

Paaudzei, kas savus tīņa gadus pavadījusi 80.gados ar Pērkona dziesmām, arī šodien, tās dzirdot, acīs sariešas asaras. Ne jau tāpēc, ka ar šīm dziesmām saistītos kādi skumji notikumi — visi iesaistītie mūziķi ir dzīvi, veseli un joprojām koncertē. Tās ir aizkustinājuma asaras par to, cik šīs dziesmas grupas līderim komponistam Jurim Kulakovam sanākušas izcilas un kā tās tiek izpildītas.

Pērkons atkal dārdēs Ogres estrādē

30 gadu pēc leģendārās grupas Pērkons tikpat leģendārās uzstāšanās Ogres estrādē, pēc kuras grupas fani koncertā gūto emociju uzplūdā izdemolēja divus pasažieru vagonus, turpat Ogrē jau šonedēļ tiks aizsākta jauna tradīcija. 22. augustā gaidāms vērienīgs koncerts Kulakova nakts, kurā piedalīsies ne tikai paši pērkonieši, bet arī tādas populāras Latvijas grupas kā Menuets un Instrumenti.

Vācijā zibens spērienā cietuši 16 karavīri

Vācijā pērkona negaisa laikā zibens spērienā trešdien ievainoti 16 karavīri, tostarp vairāki guvuši nopietnas traumas.Karavīriem zibens trāpīja lauka nometnē Garmišas-Partenkirhenes apkārtnē, Bavārijā, kur viņi piedalījās ierindas mācībās.Trīs no zibens saspertajiem karavīriem tika nogādāti slimnīcā, bet pārējiem medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas, ziņoja policija.

Ogres estrādē notiks Kulakova nakts

Šogad aprit 30 gadi kopš grupas Pērkons uzstāšanās Ogres estrādē, kad grupas fani koncertā gūto emociju uzplūdā, vēršoties pret pastāvošo komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus. 22. augustā Ogrē grupas Pērkons fani aicināti uz pirmo Kulakova nakti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide