Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pludmale

Latvijā sākas oficiālā peldsezona

Piektdien Latvijā oficiāli sākas peldsezona, kas ilgs četrus mēnešus - līdz 15.septembrim, informē Veselības inspekcija (VI).

Plastmasas iepakojumu jūra

Noslēdzot peldēšanas sezonu, jau sesto gadu kampaņa Mana jūra apkopo datus par piesārņotākajām un koptākajām valsts piekrastes zonām. Gan šogad, gan sešu gadu griezumā netīrāko pludmaļu topa augšgalā ierindojas Daugavgrīvas pludmale Rīgā, savukārt par koptāko atzīta Abragciema peldvieta Engures novadā, otrdien lasāms avīzē Diena.

Jūrmalā pludmale sagatavota atpūtnieku sezonai

Gatavojoties siltajiem vasaras mēnešiem, Jūrmalā labiekārtota 24 kilometrus garā pludmale, papildinot to ar nepieciešamo atpūtas aprīkojumu. Kūrortpilsētā pieejamas 12 oficiālās peldvietas – 11 jūras krastā un viena Lielupes krastā, vēsta Jūrmalas pašvaldība.

Plāno izgaismot Majoru pludmali pastaigām tumšajā laikā

Pludmalē starp Dzintariem un Majoriem Jūrmalas pilsētas pašvaldība plāno izveidot apgaismojuma līniju, lai diennakts tumšajā laikā, kā arī ziemā varētu izgaismot pastaigu vietu gar kāpām un jūru, portāls Diena.lv uzzināja Jūrmalas domē.

Pludmales krūmiņu režīmā

Skurstenis, ķieģeļu gabali un naglas - izrādās, tieši šo liedaga smiltīs saskaitīto priekšmetu dēļ Tūjas pludmale pirms dažām dienām pasludināta par netīrāko Latvijā, un ar mediju nekritisko starpniecību neslava sasniegusi plašu auditoriju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide