Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pludmale

Uz nenoteiktu laiku slēgta filmas The Beach slavenā pludmale Taizemē

Taizemes pludmale, ko slavenu padarīja 2000.gadā uz ekrāniem iznākusī filma The Beach (Pludmale) ar Leonardo di Kaprio galvenajā lomā, tiks slēgta uz nenoteiktu laiku, lai palīdzētu tās ekosistēmai atkopties no tūristu bariem, trešdien paziņojušas amatpersonas.

Jūrmalā pludmale sagatavota atpūtnieku sezonai

Gatavojoties siltajiem vasaras mēnešiem, Jūrmalā labiekārtota 24 kilometrus garā pludmale, papildinot to ar nepieciešamo atpūtas aprīkojumu. Kūrortpilsētā pieejamas 12 oficiālās peldvietas – 11 jūras krastā un viena Lielupes krastā, vēsta Jūrmalas pašvaldība.

Plāno izgaismot Majoru pludmali pastaigām tumšajā laikā

Pludmalē starp Dzintariem un Majoriem Jūrmalas pilsētas pašvaldība plāno izveidot apgaismojuma līniju, lai diennakts tumšajā laikā, kā arī ziemā varētu izgaismot pastaigu vietu gar kāpām un jūru, portāls Diena.lv uzzināja Jūrmalas domē.

Pludmales krūmiņu režīmā

Skurstenis, ķieģeļu gabali un naglas - izrādās, tieši šo liedaga smiltīs saskaitīto priekšmetu dēļ Tūjas pludmale pirms dažām dienām pasludināta par netīrāko Latvijā, un ar mediju nekritisko starpniecību neslava sasniegusi plašu auditoriju.

Netīrākā jūras pludmale - Tūjā; tīrākā - Abragciemā

Ekspedīcijas Mana jūra 2015 laikā veiktajā jūras piekrastes atkritumu monitoringā noskaidrojies, ka netīrākā pludmale Latvijā ir Tūjā, bet no atkritumiem tīrākā ir Abragciema peldvieta, informē kampaņas pārstāve Elīna Kolāte.

Jūrmalā sākta krasta kāpu stabilizācija

Kūrortpilsētas vizītkarte ir pludmale. Populārajā Baltijas kūrortā - Jūrmalas pilsētā - pludmale stiepjas 25,5 kilometru garumā gar Rīgas līci. Tas ir ievērojams apjoms, ko dažs kājāmgājējs mēra 80 tūkstošos soļu. Gatavojoties jaunās kūrortsezonas atklāšanai, kas plānota maija vidū, Jūrmalā jau laikus tiek labiekārtota pludmales un kāpu zona, šonedēļ vēstīja laikraksta Diena pielikums Vides Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide