Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +28 °C
Skaidrs
Piektdiena, 19. augusts
Melānija, Imanta

Tet

Kokinu atceļ no Tet padomes priekšsēdētāja amata

Tehnoloģiju uzņēmuma SIA Tet akcionāri sapulcē piektdien lēma no uzņēmuma padomes atcelt tās līdzšinējo priekšsēdētāju Gati Kokinu, viņa vietā ieceļot AS Citadele banka padomes locekli Klāvu Vasku, aģentūrai LETA pavēstīja Tet pārstāve Elīna Kovaļova.

Bijušais Tet vadītājs Gulbis pērn saņēmis gandrīz miljonu eiro

Telekomunikāciju uzņēmuma SIA Tet bijušais valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis pērn no uzņēmuma saņēmis 965 626 eiro, no kuriem lielākā daļa varētu būt kompensācija par amata atstāšanu, liecina Gulbja Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija, atstājot amatu, kā arī iepriekšējo gadu deklarācijas.

Marta Selecka radījusi jaunu detektīvseriālu bērniem Emī un Rū

No 26. augusta Tet papildina vietējo oriģinālraidījumu klāstu bērniem un piedāvā jaunu detektīvseriālu Emī un Rū, kur galvenie varoņi Emīlija un Rūdis steigs risināt visdažādākos pasaules glābšanas uzdevumus. Seriāla režisores ir Marta Selecka un Andra Doršs, savukārt galvenos varoņus atveidos teātra trupas Kvadrifrons aktrise un viena no dibinātājām Ance Strazda un Leļļu teātra aktieris Rihards Zeležņevs, kuriem palīgā steigsies digitālais tēls PaLaUzis, informēja Tet sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas direktore Lāsma Trofimova.

Pērkona negaisa dēļ Tet televīzijā vairākiem kanāliem traucēts signāls

Pērkona negaisa dēļ virs Rīgas vairākiem televīzijas kanāliem netiek saņemts satelīta signāls, līdz ar to arī ietekmēta kanālu darbība telekomunikācijas uzņēmuma Tet televīzijās, aģentūrai LETA pastāstīja Tet sabiedrisko attiecību un korporatīvās daļas direktore Lāsma Trofimova.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide