Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Vērtspapīri

Pieteikšanās uz Bigbank nenodrošinātajām subordinētajām obligācijām septiņkārt pārsniegusi noteikto limitu

Uz Bigbank nenodrošinātajām subordinētajām obligācijām publiskajā piedāvājumā, kas noslēdzās piektdien, 24.novembrī, saņemts septiņas reizes vairāk investoru pieteikumu par noteikto limitu. Banka izmantoja tiesības sākotnēji plānoto 3 miljonu vietā palielināt emisijas bāzes apjomu līdz kopumā 5 miljoniem eiro. Paredzams, ka jauno Bigbank obligāciju tirdzniecība Nasdaq Tallinn fondu biržā tiks uzsākta piektdien, 1. decembrī.

Arī nākamā krīze būs uz nodokļu maksātāju rēķina

Mēs nedzīvojam brīvā tirgus apstākļos, jo aizvien spēkā ir shēma, kurā peļņa tiek privatizēta, bet zaudējumi – socializēti, ceturtdien, 6.februārī, vēsta laikraksts Dienas Bizness.Finansists Tjerī Filiponā jau pirms globālās finanšu krīzes no investīciju baņķiera kļuva par _"_labo baņķieri", kā viņu nodēvēja prese 2011.

Nepilna mēneša laikā pārdotas krājobligācijas par 150 tūkstošiem latu

Nepilnu mēnesi kopš krājobligāciju piedāvājuma uzsākšanas šī gada 19.jūnijā kopējais pārdoto krājobligāciju apjoms ir sasniedzis 150 tūkstošus latu, portālu Diena.lv informē Valsts kases preses sekretāre Eva Dzelme.Iedzīvotāju interese par krājobligācijām un to iegādes iespējām ir liela un to iegādes apjomi jaunam finanšu instrumentam un vasaras sezonalitātei vērtējami pozitīvi, norāda E.

Aicina atsaukties Latvijas Krājbankas klientus, kuriem bankā glabājas vērtspapīri

Tā kā ir uzsākta Latvijas Krājbankas bankrota procedūra, banka vairs nav tiesīga turpināt sniegt finanšu pakalpojumus, tai skaitā glabāt klientiem piederošos vērtspapīrus. Ņemot vērā, ka aptuveni 12 000 personu bankā vēl glabājas dažādi vērtspapīri, bankas administrators KPMG Baltics aicina tās līdz šī gada 30. oktobrim vērsties bankā ar lūgumu par viņu īpašumā esošo vērtspapīru pārvešanu uz citu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību. 

Latvijas finanšu sektors Grieķijas vērtspapīros ieguldījis 3 miljonus latu

Starptautiskās kredītreitingu aģentūras Standard & Poor's (S&P) vakardien, 27. februārī, pazemināto Grieķijas reitingu līdz "selektīvai maksātnespējai". Saistībā ar to  Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) informē, ka pērnā gada beigās Latvijas finanšu sektora kopējie ieguldījumi Grieķijas valsts parāda vērtspapīros bija 3,034 miljonu latu jeb 0,014% apmērā no visa finanšu sektora aktīviem. Tie vērtējami kā nenozīmīgi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide