Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Zemgus Zaharāns

Putins un Ali Hamenei

Krievija nenosodīs Irānas uzbrukumu Izraēlai, jo Izraēla neesot nosodījusi Ukrainas uzbrukumus Krievijai.

Trešā persona

Valsts policija: "Trešo dzimti latviešu valodā mēs neieviesīsim, bet trešo personu ikvienā potenciāli seksuālā aktā gan!"

Nabaga pensionārs

Patlaban Latvijā lielākā vecuma pensija kādam pensionāram ir 43 000 eiro mēnesī, aģentūra LETA noskaidroja Valsts sociālas apdrošināšanas aģentūrā.

Gudrie futbola prāti

Rīgas domnieki spriež, kura ir piemērotākā vieta jaunam futbola stadionam: "Mjā, uz AB dambja neietilpst…"

Grevcovas paslēpes

Prokuratūra cēlusi apsūdzību Glorijai Grevcovai (Apvienība Jaunlatvieši) un izsludinājusi viņu meklēšanā. Īsi pēc tam Grevcova tomēr pati sazinājās ar prokuroru. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Škoda Vagonka laiks

Uzņēmumu Pasažieru vilciens un Škoda Vagonka vienošanās par līguma izpildes termiņa pagarināšanu paredz, ka atlikušos 13 jaunos elektrovilcienus Škoda Vagonka jāpiegādā līdz šā gada 31.jūlijam.

Olu šķirošana

Lieldienu zaķene Evika Siliņa šķiro, kam kādas olas likt: "Putinam būs mangāna olas…"

Cigarete un pudele pie kluba "18"

Saeimas komisija atbalstījusi priekšlikumu grozījumiem Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas paredz, ka alkoholiskos dzērienus būs aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 20 gadiem. Zemgus Zaharāna zīmējums.

FSB pēdas

Krievijas specdienesti meklē Ukrainas un citu valstu "pēdas" Maskavā notikušajā terora aktā. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Kultūras ministres prieks par mūsdienu popmūziku

Progresīvo kultūras ministre Agnese Logina klausās latviešu mūsdienu popmūziku un priecājas: "Vairs nav tik nacionālistiska kā pirmsatmodas un atmodas laika popmūzika, var laist uz ārzemēm!"

Pāvests Francisks

Pāvests Francisks intervijā Šveices televīzijai mudināja Ukrainas karā iesaistītos "sākt sarunas, pirms situācija pasliktinās", un mudināja ukraiņus būt drosmīgiem un spēt sēsties pie sarunu galda ar agresorvalsti. Šie izteikumi izraisīja plašu kritiku.

Te ārstē no imperiālisma

Veselības ministrs ievieš jaunu medicīnisko pakalpojumu: "Lieliem burtiem, lai ikviens var izlasīt!"

Baidens pret Trampu 2

ASV Eksprezidenta Donalda Trampa konkurente Nikija Heilija izstājusies no cīņas, kas nozīmē, ka novembrī vēlēšanās par ASV prezidenta amatu cīnīsies pašreizējais prezidents Džo Baidens un D. Tramps. Gata Buravcova zīmējums.

Stingrāk kontrolēs skaidras naudas izņemšanu

Plāno vairāk uzraudzīt tos, kas regulāri izņem vai iemaksā bankomātos lielas naudas summas, VID vadītāja gan mierina, ka pastiprinātu uzmanību pievērsīs aizdomīgiem gadījumiem. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Nodokļu ienākumi

Nodokļos šogad janvārī iekasēti 1,292 miljardi eiro, kas ir par 29,3 miljoniem eiro jeb 2,2% mazāk nekā plānots.Vienlaikus salīdzinājumā ar 2023. gada janvāri nodokļu ieņēmumi šogad janvārī pieauguši par 24,2 miljoniem eiro jeb 1,9%, ziņo Leta.

Krīzes atrisināšana

Mašīnists Rinkēvičs mēģina iekustināt vilcienu un sauc remontstrādniekam Briškenam: "Tikai, Dieva dēļ, neķeries nekam vairs klāt!"

Latvijas Jātnieku federācija

Daļa Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) biedru neapmierināti ar LJF vadību un briedina tās nomaiņu. Nemieru kontekstā tiek piesaukta saistība ar Austrumu kaimiņiem.

Bedrīšu lāpīšana

Rīgas ielu joprojām pārsvarā sliktais stāvoklis liek uzdot jautājumu: kas sanāk lētāk - veikt plašākus ielu plānveida remontdarbus, vai turpināt regulāri "lāpīt bedres"? Zemgus Zaharāna zīmējums

Navaļnijs un Putins

Starptautiskā sabiedrība asi nosoda Krievijas režīmu, akcentējot Kremļa atbildību par cietumā ieslodzītā Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nāvi.

Trampa rotaļas ar NATO

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps, kurš ir ticamākais Republikāņu partijas kandidāts rudenī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, paziņojis, ka mudinātu Krieviju uzbrukt NATO dalībvalstij, kas nepiešķir pietiekami daudz līdzekļu aizsardzībai.

Vēlirciemā autobuss nepietur

Sabiedrībā pieaug sašutums par jauno kārtību, ka pasažieru autobusi nestājas katrā pieturā reģionā, pat ja šoferiem tiek lūgts izlaist pasažieri. Zemgus Zaharāna zīmējums

Uz ASV un Meksikas robežas

Iekļūt ASV no Meksikas un krūmos iemest... Latvijas pilsoņa pasi. Šādus kadrus var redzēt ASV raidījuma 60 minūtes ziņojumā par robežpārkāpējiem, kuri caur Meksiku iekļūst ASV, ziņo lsm.lv. Zemgus Zaharāna zīmējums.