Laika ziņas
Šodien
Migla

Zemgus Zaharāns

Vakcinācijas reklāma

Nacionālais veselības dienests paziņoja, ka no 1. jūlija plāno sākt jaunu vakcinācijas reklāmas kampaņu.

Gāzes cenu lēciens(7)

Latvijas gāzes dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām no 1. jūlija pieaugs par 25–43 procentiem.

Vara kļāni

Varakļānu novada pievienošanu Rēzeknes novadam Satversmes tiesa atzinusi par neatbilstošu Satversmei. Saeima otrdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas nosaka, ka Varakļānu novads pašlaik paliks kā atsevišķa pašvaldība. Tāpat noteikts, ka Ministru kabinetam līdz 2022.gada 1.janvārim būs jāiesniedz Saeimai priekšlikumi attiecībā uz Varakļānu novada administratīvo teritoriju. Šāds izvērtējums būs jāsniedz atbilstoši Saeimas jau noteiktajam administratīvi teritoriālās reformas mērķim.

Pamanīs?!

Starptautisko Ledus hokeja federāciju varētu sodīt par Latvijā nelegālas azartspēļu vietnes reklāmu hokeja čempionāta laikā.

Staķis atstādina Reinbahu

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis paziņoja, ka no amata tiek atstādināts Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Viņu savulaik no amata jau atbrīvoja Nils Ušakovs.

Gaisa pirāts Lukašenko(1)

Aviokompānijas Ryanair lidmašīnai, kas svētdien bija ceļā no Atēnām uz Viļņu, Baltkrievijas gaisa telpā netālu no Lietuvas robežas nācās mainīt kursu un doties uz Minsku, kur Baltkrievijas kriminālpolicija aizturēja vienu no tās pasažieriem - opozīcijas līderes Svjatlanas Cihanouskas štāba locekli, opozīcijas medija Nexta dibinātāju un galveno redaktoru Romānu Protaseviču, kuram Baltkrievijā draud nāvessods. Šādu patvaļu asi nosodījušas Eiropas savienības dalībvalstis.

Balsošana no mašīnas

Gatavojoties jūnija pirmajā sestdienā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) apstiprinājusi kārtību balsošanai ārtelpās, kas dod iespēju pašvaldības vēlēšanu komisijām pie vēlēšanu iecirkņa izveidot speciālu vietu balsošanai automašīnās. Kā aģentūru LETA informēja CVK pārstāve Laura Zaharova, šādu iespēju pašvaldību vēlēšanās plānots izmēģināt Ādažu novadā un Jēkabpils novadā.

Vakcinācija kā loterija

Veselības ministrija rosināšot diskutēt par dažādiem pasākumiem iedzīvotāju vakcinācijas veicināšanai, tajā skaitā Latvijas loto izlozi vakcinētajām personām.

Dziesmu un deju svētki

Kultūras ministrs, izglītības ministre, kā arī atsevišķi jomas profesionāļi izteikušies, ka Dziesmu un deju svētki ir tradīcija, ko nedrīkst atcelt nekādos apstākļos.

Atrodi atšķirības(1)

Kremlis grasās aizliegt PSRS komunistiskā un Vācijas nacistiskā režīma salīdzināšanu, kā arī apšaubīt "PSRS humāno misiju Eiropas valstu atbrīvošanā".

Mediķu trauksmes zvans

Mediķi brīdina valdību, ka epidemioloģiskā situācija valstī nekļūst labāka un nav pamata atcelt ierobežojumus.

Krievijai nedraudzīgas valstis

Krievijai nedraudzīgo valstu sarakstā pēc Vladimira Putina rīkojuma tagad iekļautas arī Baltijas valstis.

Putina drauds pasaulei(4)

Kremļa propagandisti jau pilnā nopietnībā spriež par demonstratīvu kodoltriecienu kaut kur okeānā, ja NATO iesaistīsies konfliktā Ukrainā...

Ērgļu ligzda

Pēdējās nedēļās sabiedrība ar ligzdā uzstādītas kameras palīdzību tiešsaistē cītīgi seko Durbes ērgļu ģimenes piedzīvojumiem.

Uzņēmēju noskaņojums

Uzņēmējdarbības noskaņojuma rādītāji martā uzlabojušies gan pakalpojumu sektorā un mazumtirdzniecībā, gan rūpniecībā un būvniecībā, ziņo Centrālā statistikas pārvalde.

Stukāns un baļķis

Ģenerālprokurors Juris Stukāns, komentējot apsūdzību Ventspils peldbaseinā bojā gājušā puisēna vecākiem, pieļāva, ka advokāts viņus maldinājis par deklarācijas iesniegšanas termiņiem.

Mācības svaigā gaisā

Izglītības ministre Ilga Šuplinska paziņoja, ka ne visas no 45 pašvaldībām, kuru skolas drīkst organizēt mācības klātienē ārpus telpām, šo iespēju ir izmantojušas.