Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Mūzika

Raxtu Raxti izziņo šī gada pirmos koncertus(1)

Muzikālā apvienība Raxtu Raxti šopavasar klausītājiem gatavo īpašu svētku programmu, aicinot uz Latvijas svētku svinībām Cēsīs un Rēzeknē un ieskandinot Lieldienas jaunatklātajā kultūras un svinību telpā Kūts Rūmenes muižā, informēja grupas pārstāvji.

Esi reāls! Dejosim kā deviņdesmitajos! © DIENA

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla aicina uz koncertu diskotēku ar 90. gadu hitiem, mudinot to ne tikai klausīties, bet arī dejot vai vismaz kustēties kādreiz populāro dziesmu ritmos. Ar šo programmu divi koncerti jau izskanējuši Ogrē un Siguldā, bet 14. februārī, Valentīna dienā, plkst. 20 to vēl var apmeklēt Rīgā mūzikas namā Daile. Kopā ar kori Sōla visos koncertos spēlē arī instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā, bet pēc Rīgas koncerta notiks īsta, autentiska 90. gadu diskotēka DJ Agra Semēvica virsvadībā.

Sācies balsojums par Riga Jazz Stage 2020 skatītāju simpātiju

Sadarbībā ar konkursa ilggadējo sadarbības partneri – mobilo sakaru operatoru Tele2 – no 11. februāra sākas skatītāju balsošana par Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2020 dalībniekiem, lai noskaidrotu skatītāju simpātiju. Nobalsot par savu favorītu var konkursa mājaslapā www.rigajazz.lv, informēja konkursa pārstāvji.

Aminata laiž klajā jaunu singlu Nejauc man prātu(1)

Popdziedātāja Aminata 11. februārī izdod jaunu singlu Nejauc man prātu. Tas tapis sadarbībā ar dziedātāju Donu un producentu DJ Rudd, kurš ir arī dziesmas aranžētājs. Jaunajai dziesmai tapis arī videoklips, informēja dziedātājas pārstāvji.

Uz Lielās ģildes skatuves kopā ar LNSO atgriežas diriģents Vasilijs Sinaiskis

13. februārī plkst. 19 Lielajā ģildē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) uzstāsies ar programmu Mocarts, Brukners un maestro Sinaiskis. Pie diriģenta pults atgriezīsies LNSO goda diriģents Vasilijs Sinaiskis, savukārt solista lomā iejutīsies virtuozais vijolnieks Georgs Sarkisjans. Koncertā izskanēs Volfganga Amadeja Mocarta liriskais Piektais Koncerts vijolei un orķestrim un Antona Bruknera dramatiskā Astotā simfonija, informēja LNSO pārstāvji.

Musiqq papildina festivāla Summer Sound mākslinieku sarakstu

Grupa Musiqq šajā vasarā uzstāsies Liepājā, festivālā Summer Sound. Musiqq uzstāšanās festivālā vienmēr pulcē rekordlielu klausītāju skaitu, kuru pārspēt izdodas pat tikai retajam ārzemju māksliniekam, tādejādi padarot Musiqq par vienu no festivāla galvenajiem māksliniekiem, informēja festivāla rīkotāji.

Lielajā dzintarā koncertēs Daumants Liepiņš

Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 23. februārī plkst. 15, Turpinot koncertsēriju Personīgi, uzstāsies pianisma jaunā zvaigzne Daumants Liepiņš, informēja koncertzāles pārstāvji.

Igaunijā uzstāsies Pink Floyd bundzinieka Nika Meisona grupa

10. jūnijā Tallinas koncertzālē Alexela uzstāsies Pink Floyd bundzinieka Nika Meisona projekts Nick Mason's Saucerful of Secrets. Šī būs pirmā reize, kad Igaunijā priekšnesumu sniegs kāds no leģendārās progresīvā roka grupas Pink Floyd dalībniekiem. Koncertprogramma sadalīta divās daļās, un tā aptvers Pink Floyd agrīnās daiļrades posmus, informēja koncerta rīkotāji.