Reaģējot uz 2014. gada sākuma intensīvo pirmizrāžu grafiku, žurnālā publicētas 11 recenzijas par astoņām filmām – Džimlai rūdi ralallā (režisori Māris Putniņš un Jānis Cimermanis), Oki – okeāna vidū (Māris Martinsons), Vairāk nekā dzīve (Gints Grūbe), Escaping Riga (Dāvis Sīmanis), Tapieris (Ilona Brūvere), Teritorija. Vija Celmiņš (Olafs Okonovs), Skurstenis (un citas jaunākās Lailas Pakalniņas filmas), Nacionālais pieskāriens (Ivo Briedis). Līdzšinējam autoru lokam jaunajā numurā piepulcējas arī teātra zinātnieces Gundega Saulīte un Zane Radzobe, mākslas zinātniece Inga Šteimane, Latvijas Radio kultūras žurnāliste Anda Buševica.
Recenziju bloku papildina Ievas Pitrukas stāsts par Josa Stellinga jauno filmu, kas liek mulst kritiķiem un režisora faniem, strīdoties, vai tiešām Stellingu piemeklējusi dziļa radošā krīze.
Numura intervijā uz sarunu aicināta viena no šobrīd aktīvākajām jaunajām filmu producentēm, Latvijas Kinoproducentu asociācijas vadītāja Aija Bērziņa, kuras uzmanības lokā ir gan režisora Renāra Vimbas topošā spēlfilma, gan nupat dibinātais Rīgas Starptautiskais kinofestivāls.
Numura aktuālā tēma, ko apskata režisore Kristīne Želve, - sievietes vieta filmu nozarē pasaulē un Latvijā. Citu aktuālu tēmu savā rakstā iekustina Rīgas Kino muzeja kuratore Līva Pētersone – Latvijas kinovēstures mantojuma (ne)pieejamība ir labi zināma, taču līdz šim stratēģiski nerisināta un gandrīz vai ignorēta problēma. To, ka šajā laukā joprojām slēpjas arī nezināmas bagātības, pierāda kinozinātniece Inga Pērkone rakstā par Latvijas pirmo nacionālo spēlfilmu Es karā aiziedams (1920) – izrādās, gandrīz 95 gadus pēc pirmizrādes iespējams atrast jaunus faktus un liecības par filmu, kura nav saglabājusies...
Rubrikā In memoriam par režisoru un operatoru Rodrigo Rikardu raksta viņa kolēģis un novadnieks Ansis Bērziņš, šajā rubrikā pieminēti arī divi Austrumeiropas kinorežijas meistari – Miklošs Jančo un Vera Hitilova.
Žurnāla pēdējās lappusēs pasaules un Latvijas kinovēstures apskats ieguvis jaunu formu – tas ir Kinodzīves kalendārs, kurā iekļauti gan pazīstami jubilāri, gan dažādu kinovides norišu (pirmizrāžu un dibināšanas datumu) gadskārtas.