Koncerta Skaņas reformācija apmeklētājiem būs iespēja ieklausīties mūsdienu skandināvu eksperimentālajā mūzikā. Tajā dzirdamās izpildītājas guvušas klasisku muzikālo izglītību, tomēr savu profesionālo ceļu turpinājušas, kultivējot netradicionālu, taču vilinoši pievilcīgu un intriģējošu klasisko mūzikas instrumentu skanējumu.
Somu dziedātāja, dziesmu autore, kino mūzikas komponiste, producente Lau Nau jeb Laura Naukarinena (Laura Naukkarinen, 1980), kura uzstāsies ar savu trio, ir viena no interesantākajām šī brīža psihedēliskā folka pārstāvēm pasaulē. Autores rakstītās dziesmas ir pildītas ar kinematogrāfiski plašu redzējumu, viņas skaņu pasauli veido trausla, spektrāla citādība. Laura Naukarinena darbojas arī atzinību guvušajās somu psihedēliskā folka un improvizācijas grupās Avarus un Kiila.
Līsa Ulēna (Lisa Ullén, 1964) ir Korejā dzimusi pianiste, komponiste. Dzīvo un strādā Stokholmā, Zviedrijā. 20. gadsimta 90. gadu beigās Līsa Ulēna beigusi Stokholmas Karalisko mūzikas akadēmiju, kur studējusi klasisko klavierspēli. Kopš 90. gadu beigām māksliniece veltījusi sevi brīvajai improvizācijai un mūsdienu klasiskajai un eksperimentālajai mūzikai, sadarbojoties ar tādām mūziķēm kā kontrabasiste Nīna de Henija, čelliste Okjungu Lī, saksofoniste Lote Ankere un indīpopa dziedātāja Mariama Valentīna.
Kontrabasiste Nīna de Henija (Nina de Heney, 1962) jau vairākus gadus darbojas Zviedrijas brīvās improvizācijas pasaulē. Līdzās solo priekšnesumiem un albumu sērijai, duets ar Līsu Ulēnu ir viens no viņas ilgstošākajiem projektiem. Māksliniece uzaugusi Šveicē, studējusi Jaunanglijas konservatorijā Bostonā, turpinot mācības Gēteborgas konservatorijā, kur ieguvusi solistes diplomu.
Lau Nau (Lau Nau) un Līsas Ulēnas (Lisa Ullén) / Nīnas de Henijas (Nina de Heney) dueta priekšnesumi aizsāk Skaņu meža koncertsēriju Ziemeļnieces eksperimentālajā mūzikā, kas ilgs visu 2017. gadu un iepazīstinās ar izcilām Ziemeļvalstu mūziķēm.
Ieeja koncertā bez maksas.