Godinot savas dzimtenes operteātri, kas savulaik kļuvis par tramplīnu ceļā uz pasaules slavu, uz skatuves kāps Inga Kalna, Inese Galante, Egils Siliņš un Aleksandrs Antoņenko. Iepriekš bijusi paredzēta arī Kristīnes Opolais uzstāšanās, bet tā atcelta.
Koncertā piedalīsies arī visi Latvijas Nacionālās operas solisti: Sonora Vaice, Kristīne Zadovska, Rihards Mačanovskis, Dana Bramane, Andris Ludvigs, Samsons Izjumovs, Krišjānis Norvelis, Dainis Skutelis, Jānis Apeinis, Inga Šļubovska, Ilona Bagele, Viesturs Jansons un Romāns Poļisadovs.
Tāpat uz skatuves būs redzama visa Latvijas Nacionālā baleta trupa un lieliskie solisti: Jūlija Gurviča, Margarita Demjanoka, Elza Leimane-Martinova, Baiba Kokina, Viktorija Jansone, Sabīne Guravska, Raimonds Martinovs, Sergejs Neikšins, Arturs Sokolovs, kā arī visi jaunie solisti.
Baltā nama jubilejas koncertus kuplinās arī viessolisti – pasaules opernamos labi zināmais un arī Latvijas skatītāju iemīļotais ukraiņu tenors Dmitro Popovs, kā arī zviedru soprāns Elizabete Strida, starptautiski atzīta kā izcila Vāgnera mūzikas interprete. Viņas sniegumu novērtējuši arī skatītāji Latvijā, R. Vāgnera operu Valkīra un Dievu mijkrēslis iestudējumos.
Ar operas un baleta solistiem koncertā kopā būs LNO koris un orķestris, kuriem arī atvēlēti brīnišķīgas mūzikas fragmenti. Pie diriģenta pults būs latviešu maestro zieds: Aleksandrs Viļumanis, LNO galvenais diriģents Modests Pitrens, Farhads Stade, Mārtiņš Ozoliņš, Andris Veismanis.
Koncerta programma būs simboliska – zīmīga gan Baltā nama, gan Latvijas mūzikas vēsturei. Apliecinot, ka Rīga ir Vāgnera pilsēta, nozīmīga vieta būs atvēlēta viņa operu lappusēm. No latviešu mūzikas pūra skanēs gan darbi no zelta fonda (J. Mediņš, Alfr. Kalniņš un citi), gan mūsdienu klasika (R. Kalsons, Im. Kalniņš). Savukārt to, ka Baltajā namā allaž skanējuši arī pasaules opermūzikas šedevri, apliecinās skaistākās lappuses no itāļu, austriešu un krievu komponistu operām, kuru autori - Dž. Verdi, Dž. Pučīni, G. Doniceti, Dž. Rosīni, V. A. Mocarts, A.Borodins.
Latvijas Nacionālā baleta priekšnesumos tiks izdejoti fragmenti no labākajiem iestudējumiem, kas šobrīd iekļauti baleta trupas pastāvīgajā repertuārā: Gulbju ezera, Mesijas, Bajadēras, 5 tango, Karmenas un citiem, kā arī J. Vītola svītas Dārgakmeņi jaunā versija.
Par Baltā nama vēsturi vēstīs arī Katrīnas Neiburgas videostāsti.
Jubilejas koncerta režisore Elita Bukovska, baletmeistars Aivars Leimanis, scenogrāfe Katrīna Neiburga, tērpu māksliniece Kristīne Pasternaka, gaismu māksliniece Sandra Bermaka.