"Mūsdienu "bling-bling" laikmetā, kad vizuālais tēls un sociālie mediji var radīt un vadīt visu karjeru, Georgs un es vēlamies atgriezties pie patiesām mūzikas un arī dzīvā koncerta pamatvērtībām. Citiem galvenais ir klausītāju apžilbināt vai tam kaut ko pierādīt, bet mūsu galvenais mērķis ir emocionāli aizkustināt, būt patiesiem pret sevi un klausītāju, un, ja nu pa ceļam sanāk arī publikai atklāt kādu jaunu vai piemirstu skaņdarbu, tad varam būt mierā ar sevi," saka vijolniece Magdalēna Geka.
Ieguvusi maģistra grādu Parīzes Nacionālajā augstākajā mūzikas un dejas konservatorijā (CNSMDP) vijoles un kameransambļa specialitātē, talantīgā mūziķe pašlaik turpina studijas prestižajā mākslinieka diploma (Artist Diploma) programmā un beidzot var veltīt laiku saviem personīgajiem projektiem. Pagājušā gada nogalē vijolniece satikās ar Georgu Kjurdianu, klasesbiedru no Dārziņskolas laikiem, kurš pēc studijām Roberta Šūmaņa Mūzikas augstskolā Diseldorfā un maģistrantūras Folkvanga Mākslas universitātē Esenē kaldina koncertu solista diplomu Minsteres Mūzikas augstskolā pie slavenā pedagoga Arnulfa fon Arnima. "Dažas dienas kopā pamēģinot, secinājām, ka viens otru ļoti labi muzikāli papildinām. Esmu diezgan impulsīva, kā lokomotīve ar trakām idejām, savukārt Georgs ir ļoti mierīgs, izbauda mirkli. Kā jau ārzemēs dzīvojošiem latviešu mūziķiem gadās, mūs vienoja arī kopīga interese par latviešu repertuāru, tāpēc mūsu dueta debija ar šādu repertuāru koncertā Mazajā Mežotnes pilī ir likumsakarīga," uzsver Parīzē dzīvojošā Magdalēna Geka. Zīmīgi, ka savulaik Dārziņskolā Georgs Kjurdians mācījies arī kompozīciju – un tieši pie Pētera Vaska.
Izpētījusi gandrīz visu Latvijas Mūzikas informācijas centra katalogu, Magdalēna devusies uz bibliotēku Latvijā. Pēc tam Parīzē kopā izspēlējot guvumu, mūziķi bijuši ļoti apmierināti ar atradumiem. To vidū ir arī koncerta pārsteigums – kāda latviešu komponista miniatūra, kuras notis izdotas 1988. gadā Parīzē un tur uzietas kādā nošu veikalā.