Apskatā īpaši izcelta "Grammy" un "Brit Award" balvu ieguvēja Marka Ronsona un viņa grupas "The Business Intl" uzstāšanās. Kā vēstīts apskatā, latviešu nacionālisms tomēr neesot stiprāks par repera "Jay-Z" dziesmas "Empire State of Mind" oriģinālajiem vārdiem, jo Ronsona aicinājumam vārda "Ņujorka" vietā izdziedāt "Latvija" atsaucās vien daži klausītāji.
Apskatā aplūkota arī grupu "Pulled Apart By Horses" un "Frankie&The Heartstrings" uzstāšanās, kas lieliski saskanējusi ar skatītāju un klausītāju pūļa enerģiju. Turklāt "Frankie&The Heartstrings" festivāla laikā izpildīja pavisam jaunu kompozīciju "Berlin Calls".
"Agrīnai vakara gaismai atspīdot cauri pludmales priedēm" savu priekšnesumu sniedza britu indīroka grupa "Chapel Club", kuri uz festivālu gan bija ieradušies bez daļas no vajadzīgās tehnikas un skaņotāja. Festivāla apmeklētājiem bija iespēja noklausīties trīs pavisam jaunas grupas dziesmas - "New Colours", "Waterline Park" un "Shy", kas šķita daudz dzīvīgākas un vieglākas, kā apvienības daļēji mierīgajā debijas albumā "Palace" iekļautās," raksta publikācijas autore Emīlija Makeja.
"Lejā pie skatuves bija meitenes, kas zināja visus vārdus, un no otrā piedziedājuma viņas mēģināja dziedāt līdzi jaunajam materiālam. Tur bija viena meitene kas raudāja [dziesmas] "The Shore" laikā. Ceru, ka dēļ īstā iemesla," vēlāk atzina grupas līderis Luiss Bovmens.
Festivāla turpinājumā, sākoties lietusgāzēm, bija iespējams noklausīties Baltimoras drīmpopa duetu "Beach House". Galu galā klausītāju nebeidzamo entuziasmu par pilnīgu trakumu pārvērta elektroniskās mūzikas duets "Röyksopp" viņu priekšnesumam noslēdzoties ar krāšņu uguņošanu, piebilst Makeja.
Apskata autore festivāla nosaukumu "Positivus" raksturo kā perfekti piemērotu tā norisei.