Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +3 °C
Viegls lietus
Trešdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Pārrobežu sadarbība jāuzlabo

Sadarbība starp Valku un Valgu ilgst gadiem, un kopīgi īstenoti daudzi veiksmīgi projekti, taču ir arī jautājumi, par kuru atrisināšanu runāts daudz un pat valstu prezidentu līmenī, tomēr pozitīvu lēmumu nav. Šādu informāciju guva Saeimas Ārlietu komisijas deputāti, uzklausot savu kolēģi Jāni Dombravu (NA) un Valkas mēru Ventu Armandu Kraukli (Vidzemes partija).

Top komentāri

sorry
s
Atļaujiet man summēt visus iemeslus, kādēļ kaimiņu pašvaldības no Valkas mūk. 1) Valka ir ekonomiskas katastrofas bedre, kur desmit gadu laikā pazaudēta puse pilsētas tirdzniecības vietu.2)Iedzīvotāji no Valkas mūk uz Igauniju reģistrējoties tur, vai tiek padzīti no Valkas, uzliekot milzu ''renovācijas'' vai komunālās maksas - palikuši max 3000 cilvēku Valkā un domājams 10t novadā 3) Krauklis nav uzrādījis nekādus biznesa vai administrācijas talantus un ārpus siles augstāk par muzikantu vai sīkbodnieku nav pacēlies 4)Valkā no 2016 plosās ''lokālā impērisma'' slimība pēc kuras Valka ir Latvijas dibināšanas vieta, pievienošanas gadījumā pārējie pagasti būs tikai piedēkļi 5) Mazs sīkums - iebraucot Valkā esiet gatavi, ka pēc vietējiem noteikumiem jūs drīkst fotografēt jebkurā sabiedriskā vietā jebkurā pozā ar publikāciju pašvaldības mēdijos, datu aizsardzības Valkas novadā nav. Veseli sadarbojušies!
Krišjānis Silavnieks
ATJAUNOT vēsturisko patiesību un APVIENOT Valku un Valgu pirms 1920.gada robežās! Jo realitātē abas puses jau gadiem sadarbojas. Tikai Latvijas ministres MUĻĶĪBAS dēļ tika slēgta Valgas slimnīca, jo bija par NEAPTĒSTU, lai spētu aprēķināt, ka tas būtu izdevīgi ABU pilsētu pacientim! Ministres NEAPTĒSTUMA dēļ Valkas iedzīvotājiem redz jābraucot 43-49 km uz slimnīcu Valmierā. Ministres MUĻĶĪBAS dēļ Valkas 1,5 tūkstoši labāk izvēlējās deklarēties Igaunijā, kur ir arī darba vietas ...
es nav igauns,bet zin
e
avizi DIENA var slegt ciet ! jo katra pašvaldība labāk redz, kā veidot savu pārvaldības struktūru
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas