"Ziniet, kad es eju uz darbu pa Brīvības ielu, tur ir ubagi, kurus ved ar mašīnām. Es esmu ievērojusi - no rīta viņus pieved ar busiņu pie pasta, pie Vēstures un filozofijas fakultātes, un viņi braukā ap Latvijas Universitāti. Gadu gados tās ir vienas un tās pašas sejas. Pie baznīcām stāv citādāki cilvēki - kundzītes un māmiņas no denacionalizētajām mājām, kuras nevar atļauties samaksāt rēķinus. Es domāju, ka ubagus vajadzētu šķirot," sacīja Veidiņa.
Domniece atzina, ka ubagi Rīgā ir parādība, kuru gribētos novērst, tomēr šādi cilvēki sastopami visās Eiropas pilsētās. "Tur, kur tas ir bizness, ar to ir jācīnās, bet es neaiztiktu tās večiņas, kas stāv pie baznīcām," uzsvēra Veidiņa.
Jautāta, vai Rīgā būtu pieņemama Lietuvas pieredze, kur ubagot atļauts tikai pie baznīcām, Veidiņa sacīja, ka dzīt cilvēkus prom no baznīcas nav pareizi, jo tā cilvēkiem sniedz ļoti daudz palīdzības. Vairāki garīdznieki gan pauduši, ka baznīcas slieksnis, viņuprāt, tomēr nav piemērotākā vieta, kur novirzīt visus žēlastības dāvanu lūdzējus, taču Veidiņa pauda viedokli, ka ar baznīcu pārstāvjiem varētu būt iespējams vienoties par citām iespējām.
"Tiem cilvēkiem varbūt vajadzētu pie baznīcām pastrādāt," pieļāva Veidiņa.