Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi

No pirmdienas Latvijā beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi, informē Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.

No pirmdienas ir atļauta zveja ar zivju murdiem, taču līdz 15.jūnijam saglabājas aizliegums zvejot jebkādas zivis visās ūdenstilpēs ar zivju tīkliem. 

Makšķernieki lomā varēs paturēt arī zandartus. 

Tāpat no pirmdienas varēs makšķerēt Aiviekstē no Vesetas (jaunās gultnes) grīvas augšup pret straumi līdz Aiviekstes HES aizsprostam un Buļļupē visā garumā.

Liegums beidzies arī Daugavā no ietekas Rīgas jūras līcī sešu kilometru posmā augšup pret straumi līdz bijušajam augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, Loču kanālā visā garumā, Sarkandaugavā visā garumā.

Beidzas makšķerēšanas liegums arī atsevišķās vietās Lielupes upē un Lielupes baseina apgabalā, proti, Lielupē no Staļģenes tilta augšup pret straumi līdz Mūsas un Mēmeles satekai lejpus Bauskas pilsdrupām, Mēmelē no grīvas līdz gājēju tiltam Bauskā, Mūsā no grīvas līdz tiltam pie autosporta kompleksa, Slocenē (Pulkaine) starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru, kā arī Vecslocenē un Slocenē starp Slokas ezeru un Lielupi.

Top komentāri

Pareizaisjautājums
P
Ko teiktu zivis, ja uzzinātu, kāda birokrātiska mašinērija ir izveidota, kādas darba imitācijas notiek, un kādas naudas tiek bīdītas viņu vārdā?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai ikdienā izjūtat atlikušos Covid-19 noteiktos ierobežojumus?

Kopā nobalsojuši: 518

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas