Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pašvaldību investīciju projektiem novirzīs 150 miljonus eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tas ir labi. Būs ko zagt!
t
!
Alberts
A
NEVIS BIZNESAM PIEŠĶIR, KAS IR EKONOMIKAS MOTORS, JO TIKAI BIZNESS STRĀDĀ, BET PIEŠĶIR LAI VALSTS SEKTORA PARAZĪTI VAR VĒL VAIRAK PARAZITĒT!
Tenis
T
Latvija ir nekavejoties jaatjauno Karla Ulmana izveidota banka Zemes un Hipotekara banka, kura piedereja Latvijas valstij un ar kuras starpniecibu brivaja, demokratiskaja Latvija lidz 1940 gadam, lidz Latviju okupeja un pret latviesu tautu izversa holokaustu un genocidu Padomju Krievijas komunistiskais rezims un si rezima kalpi, sulaini, tika veidota un organizeta Latvijas tautsaimnieciba, nambuvniecibas, uznemejdarbibas,.....attistiba, tika izsniegti krediti zemniekiem, rupniekiem....lai attistitu razosanu, buvetu majas, rupnicas, zemnieku saimniecibas..... Pec Latvijas atjaunosanas Zemes un Hipotekaro banku izsaimniekoja un iznicinaja Latvijas cela zaglu bandas- partijas ieliktenis Inesis Feiferis ar savu draugeli Aigaru Stokenbergu.....lidz sodienai sie neliesi nav tiesati un soditi, nav arguties pazudusie milijoni no sis bankas........ Visas ES valstis ir valsts bankas caur kuram tiek realizeta valsts tautsaimnieciba, atbalstiti zemnieki, uznemeji.....tikai Latvija nav .
Alberts
A
Teni ( pat ja atjaunojam banku) vai tev ir pārliecība, ka šie valsts sektora parazīti spēs piešķirt naudu patiesi tiem , kas ir darītāji? Es šaubos, ka parazītu bars var kaut ko objektīvi izvērtēt...ja klerki ir bez biznesa pieredzes, piešķirs tādiem pašiem, bez biznesa talanta/pieredzes un tad rezultāts ir vēl vairāk pūtoša ekonomika!
  • 1
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Par ceļošanu būs jāatskaitās(5)

Cerībā Latvijā ierobežot Covid-19 izplatību, kas saistīta ar ārvalstnieku ieceļošanu un arī vietējo iedzīvotāju atgriešanos valstī no ārzemēm, Ministru kabinets šonedēļ pieņēma vairākus lēmumus. Vien...

Informāciju nevis izmanto, bet pārsūta tālāk(8)

Vai Ilzes Znotiņas vadītais Finanšu izlūkošanas dienests (FID) ir gatavs vienlīdz ieinteresēti un objektīvi izmeklēt ikvienu potenciāli noziedzīgi iegūtu līdzekļu izmantošanas gadījumu, vai a...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas