Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VDD izbeidzis vienu no kriminālprocesiem par iespējamo spiegošanu Krievijas interesēs

Valsts drošības dienests (VDD) izbeidzis vienu no kriminālprocesiem par iespējamo spiegošanu Krievijas interesēs, aģentūra LETA noskaidroja dienestā.

Pavasarī dienestā informēja, ka tobrīd VDD lietvedībā bija četri kriminālprocesi, kurus dienests sācis aizdomās par spiegošanu Krievijas interesēs.

Patlaban VDD lietvedībā atrodas trīs kriminālprocesi par spiegošanu Krievijas interesēs, savukārt viens kriminālprocess šogad tika izbeigts noziedzīga nodarījuma sastāva trūkuma dēļ, ceturtdien norādīja dienestā.

Izmeklēšanas interesēs dienests plašākus komentārus par kriminālprocesiem patlaban nesniedz.

Krimināllikums par spiegošanu kā maksimālo sodu paredz brīvības atņemšanu līdz 20 gadiem, konfiscējot mantu. Šāda maksimālā sankcija paredzēta arī par palīdzību ārvalstij pret Latviju vērstā darbībā.

LETA jau rakstīja, ka pēdējo gadu skaļākais spiegošanas gadījums ir saistīts ar bijušo Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu. Pirmā instance bijušajam parlamentārietim par spiegošanu Krievijas labā piesprieda cietumsods uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem. Lieta patlaban atrodas apelācijas instances tiesā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas