Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +16 °C
Smidzinošs lietus
Trešdiena, 18. jūnijs
Madis, Alberts

Tramps draud ar 50% muitas tarifu importam no ES no 1.jūnija

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien draudēja ar 50% muitas tarifu importam no Eiropas Savienības (ES) no 1.jūnija.

Tramps savā sociālajā tīklā "Truth Social" ierakstījis, ka tirdzniecības sarunas ar ES "nekur nevirzās", piebilstot, ka iesaka "noteikt Eiropas Savienībai tiešu 50% tarifu, sākot no 2025.gada 1.jūnija".

Tramps kritizēja ES, rakstot, ka ar bloku, kas "tika izveidots ar primāro mērķi gūt labumu no Savienotajām Valstīm tirdzniecībā, ir bijis ļoti grūti sadarboties."

Viņš veltīja ES tādu pārmetumus kā "viņu jaudīgās tirdzniecības barjeras, pievienotās vērtības nodokļi, smieklīgie sodi uzņēmumiem, nemonetārie tirdzniecības šķēršļi, monetārās manipulācijas, negodīgās un nepamatotās prasības tiesās pret amerikāņu uzņēmumiem".

Šis Trampa ieraksts izraisīja kritumu Eiropas akciju tirgos.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits