Oficiālais bojā gājušo cilvēku skaits sasniedzis 84, ievainoto skaits – 300. 26 ievainoto stāvoklis joprojām ir smags. Par bezvēsts pazudušiem tiek uzskatīti 79 cilvēki, to skaitā kāds 13 gadu vecs zēns. Precīzu cilvēku uzskaiti sarežģījis tas, ka reģionā uz Jaungada svinībām bija ieradušies šeit dzīvojošo tuvinieki un draugi.
Glābšanas darbus joprojām apgrūtina tas, ka daudzi ceļi Noto pussalā, kurā atrodas visvairāk cietušās apdzīvotās vietās, joprojām nav izbraucami nogruvumu un zemestrīces laikā segumā izveidojušos lielo plaisu dēļ. Pussalai, ko ar Japānas lielāko – Honsju – salu savieno vien šaura zemes strēle, ir grūtības piegādāt dzeramo ūdeni un pārtiku
Ceturtdien – trīs dienas pēc zemestrīces – glābēji joprojām turpināja no drupām izvilkt dzīvus cilvēkus. Taču eksperti brīdina, ka "laiks iet uz beigām". Pirmās 72 stundas pēc šādām katastrofām esot izšķirošas, lai atrastu un izglābtu izdzīvojušos. Vēl kritiskāku situāciju padara tas, ka nedēļas nogalē reģionā tiek prognozēts sniegs.
Varasiestādes arī brīdinājušas, ka tuvākajās dienās var notikt vēl vairākas zemestrīces un cunami. Tāpēc tiekot plānota daļas evakuēto iedzīvotāju pārvietošana uz drošākiem reģioniem.
Japānas premjerministrs Fumio Kisida ceturtdien paziņoja, ka izdevies izglābt 150 cilvēku un tikšot darīts viss iespējamais, lai izglābtu zem drupām iesprostotos, arī tuvojoties izšķirošajām 72 stundām. Viņš apstiprināja, ka papildus tūkstoš iepriekš uz reģionu jau nosūtītajiem karavīriem nosūtīti vēl 3600. Viņu uzdevums ir piegādāt dzeramo ūdeni un siltu ēdienu, kā arī nodrošināt mazgāšanās iespējas tiem 34 tūkstošiem cilvēku, kuri zemestrīcē zaudējuši mājokli un tagad izvietoti evakuēto uzņemšanas vietās.
Japānā kopš 1981. gada ieviesti stingri normatīvi ēku konstrukciju nostiprināšanai pret zemestrīcēm, taču Noto pussalas pilsētās bija daudz pirms tam celtu koka namu, kas pirmdien sabruka.