Rīgā +17 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Spurs izsēj 18 punktu pārsvaru, bet uzvar pagarinājumā

NBA izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas mačā Sanantonio Spurs pēdējā ceturtdaļā izsēja 18 punktu pārsvaru, bet pagarinājumā ar 93:89 pārspēja viesojošos Memfisas Grizzlies. Mājinieki garām grozam raidīja pēdējos astoņus metienus no spēles un ceturtās ceturtdaļas pēdējās 4:18 minūtēs neguva ne punkta. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2-0 Spurs labā.

„Man riebjas, ka mēs izsējām tik lielu pārsvaru tādā situācijā. Bet mēs bijām pietiekami labi, lai nokārtotu uzvaru pagarinājumā un lai pārsvara izniekošana mūs neietekmētu,” pēc mača teica Spurs zvaigzne Tims Dankans, kurš guva 17 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Uzmanības centrā gan nonāca viņa komandas biedrs Tonijs Pārkers, kurš spēlē atdeva 18 rezultatīvas piespēles, uzstādot jaunu personisko rekordu izslēgšanas spēlēs. Tāpat Francijas saspēles vadītāja rēķinā arī 15 punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Viesu komandā teicamu sniegumu demonstrēja rezervists Džareds Beiless, kurš guva 18 punktus. Tiesa, viņa trīspunktu metiens 11 sekundes pirms pagarinājuma beigām, kurš varēja panākt izlīdzinājumu rezultātā, nebija precīzs. Beilesa komandas biedrs Zahs Rendolfs guva 15 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas.

Rietumu konferences fināla trešā spēle notiks 22. maijā Memfisas Grizzlies mājas arēnā.